Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nincs kedvem élni

Mit csináljak? Nincs kedvem élni

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van ilyenkor de semmi kedvem az élethez. Nincs kedvem felkelni és nem akarok semmit csinálni ezért sokszor veszekszünk a barátnőmmel. Legszívesebben holnap reggel már nem kelnék fel pedig nem történt semmi olyan amiért okom lenne rá. Nem lesz jobb kedvem semmitől. Miért?

27F


2012. aug. 12. 21:54
 1/7 anonim válasza:
100%

Mindenkinek vannak gondjai, nekem is.

Már nincs munkám, nincs keresetem, fiatalon anyáméknál lakom, semmi nincs kilátásban, bármibe kezdek minden befuccsol. Van egy befolyásos testvérem, mégis letojja a fejemet, nem segít, hogy jobb legyen, el tudjak indulni.

Csak annyit tudok javasolni, hogy menj emberek közé, beszélgess, bringázz vagy csinálj bármi mást, ami elvonja a figyelmedet!

2012. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Néha rám is rám szokott jönni az ilyen. Csinálj valamit, ami feldob. Menj el túrázni, sétálni, valami.
2012. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs.
2012. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt,sőt van ilyen! Olyan szintű levertséget érzek ilyenkor,h csak az ágyban fekvés az amihez kedvem van. Engem a párom rávett,h menjek orvoshoz,megállapították,h bipoláris depresszióm van,ami annyit tesz,h durva hangulatváltozásaim vannak.Van olyan nap amikor kifejezetten jó a kedvem,de sűrűbb a levert,rossz hangulat. Kaptam rá gyógyszert,úgy érzem kezd hatni.Próbálj felkeresni te is egy orvost,nem kezelhetetlen betegség,ha véletlenül nálad is ez állna fenn!
2012. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ezekkel az antidepis gyógyszerekkel nagyon kell vigyázni, mert aki egyszer rászokik, az nagyon nehezen jön le róla!

Szerintem alapjáaton nem kell egyből pszichés betegségre gondolni, ilyen levertség brkivel előfordul. Ha tényleg nincs okod rá, hessegesd el a rosszkedvet, és koncentrálj a jó dolgokra, csinálj valamit ami felvidít, vagy csak simán várd meg míg elmúlik, és ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget, mert ha elkezdesz ezen agyalni, hogy jaj miért van mindig rossz kedved, esetleg már figyeled magad, hogy milyen kedved van, az csak rosszat tesz az egésznek, netán hipochndriához is vezethet.

Aztán persze ha ez a hétköznapi hozzáállás nem működik, és tényleg elfajul a dolog, anélkül hogy gerjesztenéd, akkor lehet, hogy érdemes elmenni pszichológushoz, de csak ha tényleg indokolt. A gyógyszereket meg tényleg csak a legeslegvégső esetben!

2012. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs rá okod, mégis boldogtalan vagy, és nem becsülöd hogy van egy barátnőd és semmi komoly problémád. Sajnálom szegény csajt :( Ha nem változtatsz szakítani fog. Egyszerűen csak az életfelfogásodat kéne megváltoztatni. Menj szakemberhez, segít :)
2012. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van barátnőd és nem akarsz élni?


Ebből is látszik hogy dúl köztetek a "szerelem"

2012. aug. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!