Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikeszit a csaladom! Megorulok...

Kikeszit a csaladom! Megorulok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kikeszit a csaladom!! Itt soha nincs nyugi, se csend, a szuleim is hangosan beszelnek, a hugom egyenesen ordit, es ha ra szolok csak vissza pofazik, de ordit tovabb. Anya is kibeszel engem, allandoan a hugommal sutyorog rolam, ha kimegyek meg nyalizik. A hugom eleg szarkevero, kitalal dolgokat es ugy adja elo mindenkinek mintha megtortent volna. Szerintem feltekeny ram, mert en vekony vagyok, o meg 16 evesen akkora mint egy ferfi, 65 kg biztos van, en meg kb. 45. Reggel mindig arra kelek hogy hangosan beszelnek, pedig van hogy hajnalba meg tanulok, es pihennek. Lehetosegem nincs elkoltozni, nincs olyan rokonom akihez tudnek, alberletre nincs penzem, es most a tanulas az elso, nem a munka. Mar megfajdul a fejem toluk, tegnap is telefonaltam es nem ertettem mit mond a telefonba a masik, kiszoltam nekik, erre meg jobban orditottak.

Mindig engem piszkalnak, velem vannak.elfoglalva, csak b*szogatni tud az osszes!!


19/L


2013. dec. 5. 09:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Valószínűleg anorexiás vagy, és erről beszélnek a hátad mögött. Büszke vagy a 45 kg-odra? Hát nem ez a normális elmondanám, feltéve ha nem 130 cm vagy. :D :D
2013. dec. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Es mivan ha annyi vagyok? Mellesleg nem vagyok csont sovany, most ne egy csupacsont lanyt kepzelj el, nem tehetek rola hogy nem hizok
2013. dec. 5. 09:51
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Annyira bírom, hogy már az első válaszoló sem képes normálisan a kérdésre koncentrálni. Én megértelek, náluk is ugyanez megy, egész nap ordítanak, beszélnek, megy a tévé hajnal hattól este 11-ig, és mvel tesómal vagyok közös szobába, ezért még félrehúzódni sem tudok.


Én rászoktam arra, hogy fél napokat töltök könyvtárban, egyetemen, mert tanulni lehetetlen itthon:/

2013. dec. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Ezt a kérdést mintha csak én írtam volna ki. :)

Ugyanez a problémám.

Családomból mindenki idióta,a hugom egy r*b*anc.Gyűlölöm őket.

Az egyetem tartja bennem a lelket.

2013. dec. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Részvétem, ismerős a helyzet. Én is csak egy kis nyugalmat várnék el, de ha szólok nekik áll feljebb. Pl. hogy 11 órakor már jó lenne, ha nem ordítana sem a TV sem ők. Öcsém sincs tekintettel senkire, pedig alig száll be a költségekbe, meg nem is csinál semmit itthon. És mégis ő a jó. Ki érti ezt? Egyedül a költözés lenne a megoldás, de arra nekem sincs pénzem.
2013. dec. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

többen összeállni pl. egyetemisták s egy nagy lakást kivenni?

a rokonainkat nem válogathatjuk meg, de azt hogy kivel lakunk együtt, azt igen.

2013. dec. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 manutd84 válasza:
Az első válaszoló meg egy pufirizsa lehet. 150-160 centihez nem kevés a 45.
2013. dec. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A szemei is dagadtak lehetnek, ha nem látja rendesen a kérdést.
2013. dec. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjuk már ezt a "költözzetek össze többen" megoldást. Az egy teljesen bizonytalan, éhezős rendszer, az ember egyetem mellett nehezen szed össze elég pénzt arra, hogy normálisan meg tudjon élni és mindent kifizetni, félrerakni meg egyenesen nem tud - akkor az első anyagi gondnál rohanhat haza. Sok ismerősöm játszotta el ugyanezt, ha késett az ösztöndíj, már sírógöcsöt kaptak.
2013. dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Így viszont akkor is sírógörcsöt kap, ha nem késik az ösztöndíj.
2013. dec. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!