Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim nővére kikészít....

A pasim nővére kikészít. Nagyon elkeserítő a dolog. Segítség (? )

Figyelt kérdés

Én 16 éves vagyok barátom 17 év több mint 1 éve vagyunk

Nagyon sokat van a 19 éves nővérével,vele lakik

Kikészít az a lány. Napi szinten füvezik mindennap bulizik

esti suliba jár szoval tényleg mindig bulizik és drogozik.

Szarja a pénzt semmi nemérdekli nyafogós hisztis 150 centis füves divatmániás szétsminkelt kurvä.

és nemtudok vele nemfoglalkozni..már többször megfordult a fejemben h miatta szakítok a barátommal

Én nembirom ezt. Ha velem van a fiu akkor minden oké nagyon boldogok vagyunk stb..de ha vele van egyböl ő is füvezik drogozik kimászkál vele corvin tetőre hajnalban,bunkó velem..próbál ugy viselkedni mint nővére pasija. nővére pasija egy szintén drogos huszonéves modell fiú

szerintem ezek engem átlag embert olyan szinten lenéznek h legszivesebben elbujnék. Pedig elhihetitek nemvagyok egy visszafogott félős kislány tipus

és attol is félek h összevissza csal. azt mondja hogy nem de én már nemtudom..nővére modell és sokszor vannak náluk modell lányok..és akkor együtt szívnak.

és hogy ott mik történnek lehet h inkább nem akarom tudni

és ebből nagyon elegem van

mit kezdek ezzel a helyzettel?


2013. ápr. 9. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Keresnék magamnak egy másik párt.
2013. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha 150 centis, akkor hogy lehet modell? D:
2013. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem a csaj modell,hanem a csaj pasija.


Én nem a nővére miatt szakitanék,hanem ahogy bánik veled és hogy füvezik.

2013. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
150-cm vel legfeljebb reklámarc lehet és fotómodell.... neked kell tudni, hogy mit akarsz, meddig nézed ezt el... feltételezem, hogy már beszéltél vele és mivel még mindig ez a helyzet én ott hagynám kicsit had gondolkozzon... ha nem beszéltél még vele tedd meg
2013. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
"nővére modell és sokszor vannak náluk modell lányok..és akkor együtt szívnak." ... A nővér is modell
2013. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

nővére modell és sokszor vannak náluk modell lányok..és akkor együtt szívnak.

15O centis modell?

2013. ápr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

1. A fű nem tesz agresszívvá vagy morcos tahóvá (épp ellenkezőleg), tehát ha a barátod bunkó és agresszív veled szemben, akkor mást is fogyasztanak, valamint ALAPVETŐEN IS ILYEN!!! Ezt vésd a fejedbe. A könnyűdrog nem egy olyasmi, amitől 180 fokos fordulatot vesz az ember, maximum kiéleződnek bizonyos jellemvonásai. Ezen mindenképpen gondolkodj el.


2. Mosd ki a szádat, mert majdnem rosszullettem az irományodtól.


3. Ülj le a barátoddal és beszéld meg vele, hogy vagy abbahagyja a drogfogyasztást, és a nővére (valamint annak párja) utánzását, vagy vége köztetek. Ne legyél szerencsétlen hisztis kis liba, mert ez semmire sem vezet. Mondd meg határozottan a véleményedet, hogy mit gondolsz erről az egészről, és hogy ez neked nem fér bele, így el kell döntenie, hogy változtat-e.


Bár van egy olyan érzésem, hogy te eléggé utolsó vagy neki a listán.

2013. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ágh Ferenc ***** válasza:
93%
Addig ugorj ki ebből a helyzetből, amig ennyire tisztán látod a dolgot! Ez azt jelenti, hogy még uralkodsz az érzelmeiden, de ha véletlenül belebonyolódsz, véged van! Nyílván ismered az italba keverhető baromságokat, hát jó lenne ezt megúszni, nem? Ilyen helyen könnyen megkaphatod és hova lesz az életed?
2013. ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem a nővérével van a baj, hanem a barátoddal. Ha a nővére miatt nem lenne bunkó, akkor lenne más miatt. Úgy látszik, ezek szerint nem vagy neki valami fontos.
2013. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
Kamu a kérdés, de egy ilyen kis nyomit, mint a kérdező, biztos hogy mások is így kezelnek.
2013. ápr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!