Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha 35...

Mi a véleményetek arról ha 35 évesen még mindig nem akarok semmi komolyat?

Figyelt kérdés
A családom és pár barátom szerint már ideje lenne összeházasodni és gyereket csinálni de én nem érzem így. 20 éves korom óta szinte semmit se változtam még kívül sem. Még mindig vevő vagyok a hülyeségekre és eszem ágában sincs házasodni. Egyszer feleségül vettem valakit de nagyon megbántam és amúgy is csak 2 hónapig voltunk házasok. Rájöttem, hogy még mindig jobban szeretem a kalandokat. Időmilliomos vagyok, egyedül élek, dolgozom, járok szórakozni és én így tökéletesen érzem magam. A szüleim már nagyon türelmetlenek és unokát akarnak csak nem fogják fel hogy én nem. Az egyik barátom azt mondta, hogy aggódik értem mert nem akarja, hogy egyedül éljem le az életem. Szerintem ez teljesen normális, nem kell rögtön de már 22 évesen házasodni utána meg 2 éven belül gyereket vállalni. Ti hogy gondoljátok?
2013. dec. 4. 19:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Valóban nem kell 22 évesen házasodni és rá 2 évre gyereket csinálni, de azért ez 35 évesen már "illene"...persze ha neked ez így jó, akkor oké ez a te dolgot. Mellesleg nem árt tisztázni magaddal azt sem hogy később akarsz e gyereket vagy nem. Nem mindegy hogy megéled-e a gyereket 18 éves korát vagy nem...és én személy szerint nem szeretném ha a szülői értekezleteken azt hinnék hogy a gyerek nagyapja vagyok...
2013. dec. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Pedig ideje lenne megállapodnod.kiöregszel,elmaradnak a barátok melőled szépen lassan magadra maradsz.csajba is max elvált nő jut majd 1-2 előre gyártott elemmel.kell az neked?
2013. dec. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
szerintem, ha te így jól érzed magad akkor éld így az életed...de egyet vegyél számba...lehet, hogy mikor változtatni szeretnél már túl késő lesz...lehet, hogy 20-30 év múlva vágyni fogsz egy családra, társra, gyerekre...de akkor meg jóformán alig lesz rá lehetőséged...erre azért figyelj :)
2013. dec. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Én rengeteg olyan családost ismerek,akik meg 50 évesen azt mondják bár egyedül éltek volna,család nélkül.Sokkal egyszerűbb,boldogabb lett volna az életük.

Szóval ez fordítva is igaz.

Rengetegen megbánják,hogy feláldozták a szabadságukat ennek.

2014. máj. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!