Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha 35...

Mi a véleményetek arról ha 35 évesen még mindig nem akarok semmi komolyat?

Figyelt kérdés
A családom és pár barátom szerint már ideje lenne összeházasodni és gyereket csinálni de én nem érzem így. 20 éves korom óta szinte semmit se változtam még kívül sem. Még mindig vevő vagyok a hülyeségekre és eszem ágában sincs házasodni. Egyszer feleségül vettem valakit de nagyon megbántam és amúgy is csak 2 hónapig voltunk házasok. Rájöttem, hogy még mindig jobban szeretem a kalandokat. Időmilliomos vagyok, egyedül élek, dolgozom, járok szórakozni és én így tökéletesen érzem magam. A szüleim már nagyon türelmetlenek és unokát akarnak csak nem fogják fel hogy én nem. Az egyik barátom azt mondta, hogy aggódik értem mert nem akarja, hogy egyedül éljem le az életem. Szerintem ez teljesen normális, nem kell rögtön de már 22 évesen házasodni utána meg 2 éven belül gyereket vállalni. Ti hogy gondoljátok?
2013. dec. 4. 19:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%
Én meg az emberek szaporodási mániáját nem értem
2013. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Jól tartom magam pont ezért. Nem szoktam hülyíteni a lányokat, mindig elmondom hogy mik a terveim és amúgy a lányok vevők a korombéli férfiakra :)
2013. dec. 4. 20:23
 13/24 anonim válasza:
69%
szerintem igazad van es tedd ugy, ahogy te jonak latod, en nem gondolok rolad semmi rosszat. az emberek nem egyformak, kinek ez, kinek az jön be, sok szerencset, legy boldog.
2013. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
nem gond (nekem főleg nem az:-)), csak tisztázd az aktuáliskával is.
2013. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
44%

Minden tiszteletem a tiéd, nem hitegetsz senkit, nem sirnak utánad gyerekek, nem hagytad öket cserben, hanem intelligensen állsz hozzá az igényeidnek, irigylésreméltó az önismereted.

Nagyon jól van, úgy , ahogy te élsz, te döntésed, ha mindenki ilyen egyenes lett volna aki nem akarja magát lekötni, nem volna annyi boldogtalan ember a vilagon

2013. dec. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
13%
Mire megszületik majd a gyereked leszel vagy 38-39 éves...mire a fiad 20 éves lesz majdnem 60 leszel...nagypapa meg valószínúleg nem is leszel...na??most se kéne kicsit sietned???!!!!!!Csak azt gondoljuk mi emberek, hogy időnk, mint a tenger..............
2013. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólóval annyiban egyetértek, hogy minél később vállalsz gyereket annál kisebb az esélyed, hogy lásd őt felnőni, vagy ismerd az unokáidat. Én is úgy nézek ki mint 20 évesen, de ettől még belül öregszel, nem leszel fiatalabb. De természetesen ez a te életed, a te döntésed, ma már sokan csak 40 körül érnek meg egy házasságra. Viszont azt gondold át: nem csak azért menekülsz ebbe az életbe mert egy házasságban már csalódtál? Csak emiatt ne szalaszd el a lehetőséget, hogy családban élj. Ha viszont azért teszed mert neked így jó, akkor nem kell másra hallgatni, a te életed, éld úgy ahogyan téged boldoggá tezs. :)
2013. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
54%

El tudom képzelni a szituációkat, amikor osztanak, hogy de siess a család alapítással :)

Nekem ugyanilyen a helyzetem, annyival súlyosbítva, hogy egy korombeli nőnek pláne sietnie kellene a gyerek szüléssel, legalábbis a társadalom és család elvárása szerint. Nem is magyarázom már, hogy eszembe sincs gyereket vállalni se most, se később. Soha nem is vágytam rá.

Élem az életem, ahogy nekem jó. Persze ez sokak szemében egyenlő az önzőséggel. De nyugodtan alszok. Az én szemembe meg azok az emberek önzőek, akik mindenáron gyereket akarnak, és csinálnak is, hiszen azzal a saját vágyaikat elégítik ki, azaz teszik, ami nekik jó.

Maradj te is hű önmagadhoz, ha így vagy boldog.

33N

2013. dec. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy csak darabokban találom meg azt akire vágyom, tehát kéne vagy 5 lány akik kitesznek egy egészet. Várom a tökéletest. A volt feleségemmel rájöttünk, hogy hiba volt mert nem illettünk össze annyira de nem miatta vagyok ilyen, hanem előtte is ilyen voltam.

#16 igazad van, hogy vén szar leszek mire a gyerekem felnő (ha lesz) de nem fogok most rögtön bevállalni egyet, hogy utána én legyek a szar apa aki minek vállal gyereket ha (még) nem akar. Mert úgyis ez lenne és hozzáteszem, hogy jogosan.

2013. dec. 5. 03:07
 20/24 anonim ***** válasza:
Azert valami megis motoszkal benne ha feltette a kerdest...nem tudom mert kellett igy lepontozni.16 os voltam
2013. dec. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!