Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Hogy irjam meg...

Mit csináljak? Hogy irjam meg neki hogy én nem akarok tőle semmi komolyat?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, akivel nem rég ismerkedtem meg.Nagyon aranyos,kedves velem.Egyszer elhivott engem egy házibuliba és ott csak csokoloztunk,de nem volt több más. És rájöttem hogy én nem akarok tőle semmi komolyat.. A fiu pedig belém szeretett pár nap alatt.Ezt onnan tudom, hogy mondta unokatesom is hogy mindig csak rolam beszél,meg hogy mennyire hiányzom neki,meg hogy ő többet akar tőlem mint barátság) Én viszont pont az ellenkezője vagyok ennek a kapcsolatnak,hogy én nem akarok tőle semmit se, csak barátságot.És nemtudom mit csináljak,mert sokan mondták hogy ilyen pasit biztosan nem fogok találni a jövőben,meg hogy miért nem jövök vele össze.. de ezek is annyira befolyásolnak,hogy néha már énsem tudom mit csináljak.De azt hallottam hogy mindig hallgassak a szivemre,mert "erőszakból" meg nem akarok vele járni..:/
2013. júl. 29. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

:)

14 éves vagy... előtted az élet elég tetemes része! Szerintem ne menj bele egy olyan kapcsolatba amit már akkor nyűgnek érzel, amikor el sem kezdődött még. NE kertelj, mondd meg neki hogy nem érzel semmit iránta, és nem is lehet semmi köztetek, mert egyoldalú a dolog.


Nincs ezzel semmi baj, vállald azt amit érzel!


24/F

2013. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vele járni, ne tedd, csak azért mert rendes, nem biztos, hogy beleszeretsz... Szal ne bántsd meg, beszélj vele őszintén, de ki tudja, az is lehet, hogy megszereted :)
2013. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam én is (leszámítva a csókolózásat).

Meg mondtam neki, hogy mi a helyzet és most megint jóban vagyunk.

Én csak azt tudom tanácsolni, hogy tedd azt amit jónak látsz.

16/L

2013. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugyanabban a csónakban evezünk, csak nekem a fiú szerepe jutott... Mindenesetre ettől függetlenül, azt tedd, amit jónak látsz.
2013. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szánalomból ne fogadd el a közeledését, ha a szívednek nem ő a választottja, de akkor meg ne kínozd azzal hogy csak barátkozás céljából keresed a társaságát, csicseregsz hozzá.


Ha egy srác valakibe szerelmes, akkor attól nem barátságot vár.

2013. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És épp az van,hogy mondja mindenki hogy adjak neki legalább 1 esélyt,de nekem nem tetszik,annyira hogy összejöjjek vele.. A fiú amugy 17éves. És attól fogok majd "félni" hogy ő majd többet akar velem,egy idő után ..
2013. júl. 29. 12:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Ahogy látom elég határozottan eldöntötted hogy nem kell neked, és ez így van jól.


Nehogy már azért járjál egy sráccal, hogy szegénykének a lelke ne sérüljön. Egy férfinak méltósággal kell viselnie a kudarcot is, keresni az új célokat, és megvalósításuk útját, ez vonatkozik az élet minden területére.


Annyi hogy tényleg ne hülyítsd, ne keresd a társaságát, ha közeledik akkor normálisan de határozottan építsd le, ne engedd a barátaid közé.


36F

2013. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
viszont az a nagy baj van,hogy ez a fiu unokatesom csajának a tesoja..:/ és ha ilyen családi ebédre megvagyunk hivva hozzájuk akkor ő is ott van a tesojával együtt.. igy ismerkedtünk meg amugy.. És tegnap is ugy volt hogymegyünk ott aludni unokatesomékhoz,de nem mentem direkt mert ott volt a fiu nálunk,és emiatt megint én szorultam rossz helyzetbe mert hogy miért nem mentünk ki hozzájuk aludni, én meg csak mentegetőztem hogy azért mert nincs kedvem,nincs bérletem ,amivel hazatudok jönni..miközben a fiu miatt nem akartam , és emiatt a fiu megharagudott rám.
2013. júl. 29. 13:07
 9/11 anonim ***** válasza:

Unokatesódnak mondd meg, hogy ne akarja neked a srácot kommendálni, mert neked nem kell, és ő a csajának is mondja meg, hogy ő se próbálja.


Persze minden férfinak fáj a visszautasítás, én is kaptak bőven, de aki ilyen miatt cirkuszol, az hisztis kisgyerek.


Ha haragszik rád legalább egyikőtöknek sincs oka arra, hogy találkozzatok egymással, ilyen esetben pont ez a jó.

Nehogy már magadat hibáztasd, vagy őt megsajnáld.


36F

2013. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És ilyen esetben ne mentegetőzz, hanem mondd meg nyíltan hogy mit miért teszel.
2013. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!