Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Hogy irjam meg...

Mit csináljak? Hogy irjam meg neki hogy én nem akarok tőle semmi komolyat?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, akivel nem rég ismerkedtem meg.Nagyon aranyos,kedves velem.Egyszer elhivott engem egy házibuliba és ott csak csokoloztunk,de nem volt több más. És rájöttem hogy én nem akarok tőle semmi komolyat.. A fiu pedig belém szeretett pár nap alatt.Ezt onnan tudom, hogy mondta unokatesom is hogy mindig csak rolam beszél,meg hogy mennyire hiányzom neki,meg hogy ő többet akar tőlem mint barátság) Én viszont pont az ellenkezője vagyok ennek a kapcsolatnak,hogy én nem akarok tőle semmit se, csak barátságot.És nemtudom mit csináljak,mert sokan mondták hogy ilyen pasit biztosan nem fogok találni a jövőben,meg hogy miért nem jövök vele össze.. de ezek is annyira befolyásolnak,hogy néha már énsem tudom mit csináljak.De azt hallottam hogy mindig hallgassak a szivemre,mert "erőszakból" meg nem akarok vele járni..:/
2013. júl. 29. 12:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket ,és a tanácsokat:))
2013. júl. 30. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!