Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha 35...

Mi a véleményetek arról ha 35 évesen még mindig nem akarok semmi komolyat?

Figyelt kérdés
A családom és pár barátom szerint már ideje lenne összeházasodni és gyereket csinálni de én nem érzem így. 20 éves korom óta szinte semmit se változtam még kívül sem. Még mindig vevő vagyok a hülyeségekre és eszem ágában sincs házasodni. Egyszer feleségül vettem valakit de nagyon megbántam és amúgy is csak 2 hónapig voltunk házasok. Rájöttem, hogy még mindig jobban szeretem a kalandokat. Időmilliomos vagyok, egyedül élek, dolgozom, járok szórakozni és én így tökéletesen érzem magam. A szüleim már nagyon türelmetlenek és unokát akarnak csak nem fogják fel hogy én nem. Az egyik barátom azt mondta, hogy aggódik értem mert nem akarja, hogy egyedül éljem le az életem. Szerintem ez teljesen normális, nem kell rögtön de már 22 évesen házasodni utána meg 2 éven belül gyereket vállalni. Ti hogy gondoljátok?
2013. dec. 4. 19:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%
Hogy lelki szegény vagy. De ez a te bajod, nem az enyém:)
2013. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%

Hogy mi hogy gondoljuk? Ez neked miért fontos, hogy mi hogy gondoljuk?

Úgyis azt csinálsz amit akarsz, és magasról teszel mások véleményére. (A miénkre is.)

2013. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Csak mert kíváncsi vagyok hogy a többi embernek mi a véleménye és hogyan gondolkozik.
2013. dec. 4. 19:33
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Természetesen senki sem kényszeríthet rád semmit. Szabad férfi vagy, saját akarattal, és csak egy életed van, amibe senki nem szólhat bele. Ha ez neked így jó,élj így. Csak két dolgot ne hagyj figyelmen kívül szerintem:

1. azokat a lányokat, akikkel összejössz, ne kábítsd a hosszú kapcsolat és a házasság ígéretével, mert ők lelkileg megsérülhetnek és egy nőnek - egy férfival szemben - biológiailag korlátozottabb lehetőségei vannak a gyerekvállalásra

2. te sem leszel fiatalabb és a magyar férfiak egy része könnyen ellustul, elcsúnyul. Volt olyan évfolyamtársam az egyetemen, aki azzal hencegett, hogy ő 40 éves kora előtt nem nősül meg, és majd akkor keres egy 25 éves lányt. De most 35 éves és szerintem nemhogy egy vele korabelinek nem kéne, nem egy tíz évvel fiatalabbnak, mert pocakos lett és kopaszodik (bocsánatot kérek, akit ez érint). Persze később is lehet komoly kapcsolatod meg feleséged, de azért a te lehetőségeid is szűkülnek ám!Mert egy 40 éves férfi egy csinos fiatal nőnek akkor kell, ha nagyon jól tartja magát, vagy jómódú.

2013. dec. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

Azt csinálsz, amit akarsz.

Szerinted ez egy ideig tartható, aztán majd kikkel hülyülsz? Keresel 20 éveseket? A te korosztályod házasodik, családot alapít és nem egy életstílust fogtok élni.

2013. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Te tudod. A te hozzáállasoddal jobb is, ha nem alapItasz családot. Viszont arra számíts, hogy a korod miatt egyre kevesebb kaland lesz, nem fogsz kelleni a lányoknak. Max kinevetnek majd, mer egy 40-es pali, aki úgy bulizik, mint egy 20 eves... Az nevetséges.
2013. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
Mindenki úgy élje az életét, ahogy neki jó!
2013. dec. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 SzilKa ***** válasza:
52%

Szerintem egyszerűen nem találkoztál még azzal a nővel, akiért mindezt feladnád, bár szerintem volna olyan nő, aki partner lenne a hülyéskedésekben és a kalandozásokban. A házasság nem feltétlenül az unalmas megkötöttséget jelenti.

Amúgy ha Neked így megfelel, hogy se gyerek, se saját család, akkor élj úgy, a saját életed és a saját döntésed.


Nekem is célozgatnak már a szüleim a kívánt unokákra, de az én életmódomba egyáltalán nem férne bele egy gyerek (idén 9 hónapot dolgoztam külföldön, és mindig máshol), hiába érzem azt néha, hogy azért jó volna, de azt sem tudom elképzelni, hogy otthon üljek 2-3 évet egy gyerkőccel. Amikor apámék felhozzák a témát, akkor csak annyit mondok, hogy lapozzunk... Nem tudok mást. Biztos szar lesz majd öregen egyedül, de ez van :)


35N

2013. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

"Mindenki úgy élje az életét, ahogy neki jó!"


Pontosan így igaz!

2013. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
36%
Én nem ítéllek el. Még csak 23 éves vagyok, de engem most is mindenáron férjhez akarnának adni, meg ismerőseim szerint gáz, hogy nem jegyzett el a párom 6 hónap után...ha nem akarod feladni a szabadságod, nem is kell, a többiek meg le vannak sz*rva, a te életed, azt csinálsz vele, amit akarsz
2013. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!