Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek adnátok igazat?

Kinek adnátok igazat?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Tegnap megbetegedtem (39,4 fokos láz), és anyáék elküldtek suliba. Ráadásul még engem szidtak le, hogy miért lettem beteg, és hogy képzelem azt hogy ezek után még otthon akarok maradni, nem maradhatok otthon, mert akkor lerontom a jegyeim. A húgom, aki továbbtanulás előtt áll (nyolcadikas), ő bezzeg itthon matadhatott, pedig színlelte az egészet mert nem akart suliba menni. És ezt anyáék tudták, de nem törődtek vele. Tegnap is és ma is nagyon rosszul voltam a suliba, alig bírtam megállni a lábamon, pedig még buszoznom is kellett. A jegyeim elég jók, és mindent bepótólnék. Ti csinálnátok ilyet a saját gyereketekkel? Lehet hogy ez a normális, nemtudom. Az egészbe nem is az a legrosszabb hogy így kellett suliba mennem, hanem az hogy engem kiabáltak le...És tudom hogy ez a dolog legyen az életembe a legnagyobb gondom, és nem kéne panaszkodnom, hisz másokkal történt már rosszabb is. De kíváncsi vagyok a válaszotokra, hogy mi a véleményetek erről.

2013. dec. 4. 19:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jézusom, ne haragudj érte, de nem normálisak a szüleid. Fel nem foghatom az ilyen viselkedést...Nagyon sajnállak.
2013. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!