Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti kinek adnátok igazat?

Ti kinek adnátok igazat?

Figyelt kérdés
Tehát az volt, hogy irodalom volt és a tanárt utáljuk, mert imád minket cseszegetni(még akkor is, ha jók vagyunk...). Verset kellett mondani, és én fel is mondtam(én vok a legjobb tanuló az osztályban, ötöst kaptam), de a fiúk nem bírtak magukkal, erre begőzölt és ENGEM feleltetett HELYETTÜK. Engem, aki nem is csinált semmit, csak figyeltem. Ráadásul direkt kiválasztotta a lehető legnehezebb anyagot, amiről tudja, hogy úgyse tudja senki, és kb. egy hónapja tanultuk...ráadásul ott se voltam...Amúgy rajtam kívül még két lányt feleltetett, ők se tudták. Nem húztam ki nála a gyufát sohase. Persze egyest kaptam(ki emlékszik már arra a hülye definícióra!), és hát...elkezdtem...sírni meg kiakadtam...oké, ez ciki, de ezután se csinált semmit, szívtelen dög...nem enged javítani se...Szerintem nem igazságos, hogy büntiből nem azokat felelteti, akik egész órán pofáznak, hanem azokat, akik normálisan viselkedtek. Nem fair, 2 tanárom szerint se, ők is fel vannak háborodva, meg a szüleim is, anyám beszélni is fog a tanárral+ az ofővel. Barátnőm szerint féltékeny, csak tudnám mire...Azért zavar ez a nyomorult egyes, mert 1.:idén felvételizek, és ahová én akarok menni, ott nem mutat túl jól a sok ötös között...2.az évben ez az első rossz jegyem, négyes ötöseim voltak eddig, még csak hármasom se volt...és akkor a fiúk baromsága miatt kapok egy egyest, ráadásul a jelenet is nagyon megalázó volt. Ne értsetek félre, nem az a bajom, h feleltetett, hanem az, hogy igazságtalanul, és nem bírom az igazságtalanságot. Egyébként nem csak nekem van vele bajom, hanem az osztályba kb mindenkinek, a tanárok se nagyon bírják... Van esély rá szerintetek, hogy valahogyan "eltüntessük" az 1-est? Bocsi a sok szövegért.
2013. nov. 20. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Tény, hogy bunkó volt, de feleltél és ha nem tudod az anyagot, akkor annak a következménye egy 1-es. Erkölcsileg a tanár nulla, viszont sajnos ez nem változtatható, hiszen nem tudtad az anyagot, bármiből is feleltetett.
2013. nov. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az, de a legjobban böki a csűrömet, hogy IGAZSÁGTALAN volt, nem azokat feleltette, akik hülyén viselkedtek.
2013. nov. 20. 19:45
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha nem hülyülnek, nem felelek...és ez az első rossz jegyem, ilyen marhaság miatt!
2013. nov. 20. 19:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindegy most már, próbálj meg nem törődni vele, majd csak kijavítod!
2013. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!