Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 est kaptam old help!?

1 est kaptam old help!?

Figyelt kérdés
Segítséget kérnék. Apukám sokszor szid meg megver. Hogy mondjam el?
2013. dec. 4. 17:15
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kamugep jelezőt :) nagyon tetszett csak az a gond hogy igazság. De ilyenről mi eérteleme lenne hazudni? Nem kamuzok.... Komoly magyarbol 5 ös vagyok irodalom nyelvtan is is. Matekbol állok csak rosszul... A nyelvtanos poénoktol kimeljetek... Telefonról írok ..
2013. dec. 4. 18:56
 42/51 anonim ***** válasza:
0%
szerintem is hány éves vagy
2013. dec. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Csinálj neki trükköket, vagy melegítsd meg a szívét egy forró, hawai dallal, akkor talán megenyhül. Amúgy az én apám is ilyen volt, de én soha nem mondtam el neki semmit pont ezért.
2013. dec. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Verés, az midnent megold. grat!
2013. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, csak nekem a rossz jegyek mellé még beírásaim is voltak. Mindig hazudoztam, mert féltem a veréstől (ráadásul lány vagyok). Viszont ilyenkor a szülői értekezlettől kellett mindig rettegni, mert ott minden kiderült. Kaptam jópár verést, később meg a lelkiterror jött. De most már vége, felnőtt vagyok, ne aggódj, neked is el fog jönni hamar a felnőttkor.
2013. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, de ismerős, én is mindig rettegtem a szülőiktől, mert általában úgy jöttek haza a szüleim onnan, hogy tiszta vörös volt a fejük:D Régi szép idők. És utána jött az asztalhoz ülés és elbeszélgetés, amiknek általában ordítás lett a vége...hehehe. Kérdező, csak azzal érdemes őszintének lenni, aki érdemes rá és nem akar keresztben eltörni, mint apád.
2013. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
én a végén már be se írtam a jegyeket, na de most itt van a kocsog e napló
2013. dec. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ főleg az utolsó egypárat ! :) remélem kihuzom meg pár évig :)
2013. dec. 4. 19:36
 49/51 anonim ***** válasza:
52%

Mond azt apádnak: anyád!!!

ekkor elkezd verni, s közben mond hogy mellesleg kaptam egy egyest is

2013. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
"Apu, te mindig elvártad tőlem, hogy őszinte legyek. Az az igazság, hogy ma kaptam egy egyest, (itt gyorsan folytasd a mondatot, előzd meg a pofont) DE megígérem, hogy mihamarabb feljavítom. Holnap odamegyek a tanárnőhöz, és megkérdezem, hogy csinálhatok-e szorgalmi feladatokat"
2013. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!