Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Kollégista vagyok,így csak hétvégente vagyok itthon.A problémám az,hogy anyukám nagyon ideges.Erre még rátesz egy lapáttal a munkahelye is.Az öcsém,aki egy kicsit más,mindig felidegesíti.Pont kamaszodik.Nem szeretek hazajárni,mert mindig csak kiabálást hallok,a családi légkör élvezete helyett.A jegyeimet szándékosan nem fogom lerontani,mert nekem fontos a suli.Most mit csináljak?Emiatt ideges vagyok én is,ezért nincs étvágyam.Már így is sovány voltam,de most szerintem fogytam is.Emiatt meg engem cseszegetnek,hogy gebe vagyok.Már előre félek a karácsonytól.
2013. nov. 30. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen miben kérsz segítséget?
2013. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hétköznap egyél többet
2013. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne menj haza..más megoldás nem nagyon van!
2013. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig mindenkinek megmondom a véleményemet, főleg, ha az igazamat védem. Családon belül is. Volt nálunk is hasonló időszak, nővérem és anyum állandóan üvöltöztek egymással. Igazából elég egy határozott fellépés ilyenkor, és befejezik. Nálunk legalábbis ez működött. Nővéremet is leállítottam, eréjesen, anyumnak is megmondtam, hogy fejezze be. Próbáld ki te is, hogy adott esetben kinyitod a szád.
2013. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.megpróbálom.
2013. nov. 30. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Pszichiáter (ifjúsági) kellene neked, nem más, de gyorsan. Mielőtt anyuka addig cseszeget, amíg szétveri a fejedben a tudományt.
2013. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
engem csak az tud fölidegesíteni, ha evés közben megzavarnak. :S Enni kell, úgy hamarabb tudsz megoldást találni ha jóllakott vagy. :) De tényleg az is megoldás lehet ha nem mész haza, talán észreveszik, hogy miért. .
2013. dec. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!