Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van az együttélésből!?

Elegem van az együttélésből!?

Figyelt kérdés
Leírom a történetet.Apukám építész,de inkább kőműves.Anyu könyvelő.Régen apunak nagyon sok munkája volt,volt,hogy több milliót keresettt.Így hát elég jól éltünk.Vettünk egy régi házat,amit apu gyönyörűen felújított,csak,hogy sajnos hitelt vettek fel rá.Éldegéltünk,aztán minden nehezebbé vált.Apunak kevesebb munkája lett,anyu pedig nem keresett olyan sokat,így egy idő után a havi 300 000 hitelt nem tudok fizetni,rengetegszer a nagyszüleimtől kellett kölcsön kérni(elég sok van nekik).Árulni kezdtük a házat,én ezt nem bírtam,mert imádtam ott élni.Nem vette meg senki,örültem,de aztán egy ismerős család megvette.Sírtam is,mert nem akartam elmenni.Plána,hogy banknak rögtön adtunk 25 milliót.Így alig maradt 10 valamennyi millió.Vettünk egy telket,hogy majd arra építkezünk,mert apu elég olcsón megtudja építeni az embereivel.Oda költöztünk a nagyszüleimhez 2 hónapra amíg találtunk albérletet.Elköltöztünk,minden jó volt.Megígérték,hogy mire elkezdődik a suli már a mi házunkban lakunk.Nem így lett.Mivel albérletet nem szándékoztunk tovább fizetni,vissza jöttünk a nagyszüleimhez.Rémálom az egész.Ez volt több,mint egy évvel ezelőtt.Azóta itt élünk.Elegem van.Tavaly is itt kezdtem a sulis évet,most is.Egy régi házban lakunk,ami nagyon rosszul van elosztva.Zavar,mert nem ehhez a régi bútorokhoz vagyok szokva.A padló,az ajtó,a radiátor,az ablak minden régi.A nagyszüleim mindenbe beleszólnak,már utálom őket.A nagyapám rengetegszer megsért,beszól,de nem veszi észre magát.Nagyanyám egy idegesítő parazita.Hazajövök a suliból már könnyes a szemem,hogy egy újabb nap ezzel.Felmegyek az emeletre,ő feljön,bemegy minden szobába,rendezkedik,húzogatja a szaros redőnyeit.Már jöttem haza úgy,hogy fel volt forgatva a szobám,mondván takarított.Lehúzgálja a redőnyeimet,miközben ezerszer elmondtam,hogy hagyja békén őket.Ha meglát egy legyet bejön leütni és felmászik mindenhova.A fűtést folyton csavargatják,18 fokra szokták levenni,mondván azt szeretik.Mindig bele adunk a számlákba is.Folyton jönnek a hülye dumájukkal,hogy sok elsz a számla meg blablabla.Egyszer engedtem a vizemet,és feljött nagyapám,elzárta,hogy más is akar fürdeni.Elegem van belőlük.Nagyanyám pénzéhes,van neki egy csomó.Hülye boszorkány.Anyuval sokszor össze veszik,olyankor anya is csúnyákat mondd rá.Aput egy csomószor szidják.Mindig azt a akrják,hogy nekik legyen igazuk.Ne sajnáljátok őket,nagyapámnak Ipadja van,most vett magának egy terepjárót.A rohadt régi konyha felújítására meg persze sajnálják a pénzt.Utálok itt lakni,gyűlölöm,elegem van az egészből.Úgy érzem bekerültem valamibe amiből nemt udok szabadulni.Már tervezzük az elköltözést,persze mindig ígérik,legújabb verzió,februárban elmegyünk.Erre kíváncis leszek.Apunak mukája kevés van,télen szinte nincs.Anyu nem keres sokat,bár most lehet,hogy új állása lesz.Néha már megakarok halni,de komolyan.Sokszor sírok is.A barátaimat nem tudom áthívni,mert szágyellem a helyzetet.És ez még nem minden amit leírtam...

2013. nov. 29. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Alapvetően ha albérletbe nem mentek, így más választásotok nincs, csak hogy a nagyszülőknél laktok. Mindegy mit és hova fizettek, de az ő házuk. Nektek/neked kell alkalmazkodni hozzá. Így leírva tényleg durva amit csinálnak..de ezt nektek kell megbeszélni velük. Amíg nem tudsz elköltözni, addig ez van.

Másrészt te hozzá voltál szokva egy életszínvonalhoz. Manapság nem minden úgy alakul ahogy azt mindenki szeretné. De nektek legalább van hol laknotok...másnak még az sincs.

Ha a barátaidat nem tudod áthívni, akkor menj te hozzájuk.

2013. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Meghalni nagyon ne akarj még, iszonyat fiatal vagy és előtted az élet. És főleg ne egy olyan szitu miatt amit nem így te alakítottál így, ez más nyűgje, ez a szüleid balszerencséje, csak sajnos még velük élsz és így oda kellett menned ahová ők mentek. Mész egyetemre/főiskolára? Az egy jó kitörési pont lehet, mehetsz kollégiumba jó messzire és probléma megoldva.;) Addig pedig talán te menj a haverokhoz illetve inkább bárokban, bisztrókban találkozzatok. Mit szólsz?
2013. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nagymama bútora, a lakás állapota kiborítja, kollégiumba se menjen inkább..
2013. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!