Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most nekem ott kellene lennem...

Most nekem ott kellene lennem a tárgyalásán? Vagy ha nem látogathatom, nem is fogják ezt sem engedni és megúszom?

Figyelt kérdés

együtt jártunk, de bajok bajok hátán, állandóan legálisan "dolgozott" stb stb én magyarán nem is tudom sajnálni, hogy bent van, mert ha normális családi életet él (gyerekünk lesz) mindez nem történik meg, ő fordított hátat ennek, ő választotta, ő hibája stb

szóval én el se mennék, elítélik, nem ítélik bízom az istenre.

de az ő szemszögéből neki nem lenne kellemetlen, hogy a párja előtt fogják pórázon behozni és a párja kell hogy hallgassa, hogy bűnös, ártatlan, izé hozé?

szóval mert pl én ha bilincsben kellene közlekedjek, én nem örülnék annak, ha a párom így lát.

de ugye ő meg látogatásra is vár, de nem engedik.mintha hiányoznék neki.


de ha lesz a tárgyalás(és ha kitalálják fent, hogy részt vehetek rajta) nekem valahol erkölcsi kötelességem menni a gyerek, meg család meg miegyéb szép erkölcsi dolgok miatt?



tudom, hogy elsőre mindenki megszüntetne vele minden kontaktot a gyerek érdekeire hivatkozva, de belegondolva:

- a párom családja mindenben segíteni akar nekem gyerekkel, nem tehetném meg, hogy azt mutassam amikor a fiuk bajban van engem meg sem hat

- a jövőben szeretném, ha a gyerek ha nem is együtt, de ismerné az apját, mert más úgy sem lesz az apja


2013. nov. 26. 16:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Szeretné e a szabadulása után is kapcsolatot tartani vele?

nem tudom, hogy eleve ő akarja e velem, mert nem úgy fest mint egy társ, vagy apa, így én sem tudom hogy én akarnám e.

Milyen volt a kapcsolatuk?

amilyen egy normális embernek egy bűnözővel lehet

Vannak e gyerekek akiknek az érdeke kívánja a kpcsolattartást?

nem tudom a gyerek érdeke kívánja e, mert nem tudom mennyi időt lenne egyáltalán a gyerekkel

Eltartotta e a családját?

soha

Miért követet el bűncselekményt?

mert sok a minusza és ha legálisan dolgozna, nem élne meg ő sem belőle, mert levonja az állam

Milyen mebr valójában?

aki utat keres az életben mint egy kamasz

2013. nov. 26. 17:08
 12/20 A kérdező kommentje:

szóval nem tudom lesz e jövőm még ezzel az emberrel, vagy az milyen lesz, ha lesz, semmit.


remélem akkor lesz a tárgyalás, amikor a gyerek születik és tessék, máris megúsztam. és az apa megint ő tehet arról, hogy erről lemarad. fel tudnék néha robbanni. és még álljak mellé a tárgyaláson? még örülhet hogy nem én vagyok a bíró.

2013. nov. 26. 18:06
 13/20 A kérdező kommentje:

a drog a pénz fontosabb volt nálam, meg a gyereknél.ahogy most is, amikor jön a baba, ennek ÉN iszom a levét és nem ő. és akkor menjek imádkozni, hogy ne csukják le?


csak ugye a szülei előtt meg hogy jönne le ha nem megyek. meg előtte is. akkor meg úgy venné ki magát, hogy még én hagyom őt el.

aki engem elhagyott..

2013. nov. 26. 18:13
 14/20 anonim ***** válasza:

A szüleivel ebszéltél? Ők mit mondanak?


Esetleg kibúvóként: Hosszú ideig tart a tárgyalás, nem tudsz kimenni mosdóba a padok/székek sem túl kényelemsek. Tudnál hivatkozni arra, hogy nagy hassal neked ez megterhelő lenne. Azért írom ezt, emrt nekem úgy tűnik, hogy nem szeretnél menni, csak azért mennél, hogy a párod családja mit fog gondolni rólad.


Az pedig, hogy ott vagy nem jelenti azt, hogy támogatod. Jelenthet akár kíváncsiságot is.

2013. nov. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

igen, jól látod a dolgokat.

a szülei azt hiszik én is nagy empátiával várom, hogy szegény ő kijön e, elítélik e, vagy nem. mindig kérdezik hogy vagyok, a babával mizu, mindig válaszolok és ennyi.


én arra gondoltam, hogy szerintem a tárgyaláson úgy sem beszélhetnék vele, csak nézném mint rozi a moziban, szóval erre hivatkozok majd. vagy lehet az is összejön, hogy gyerekszületésre tűzik ki a tárgyalást, illetve nagyon a köré. meddig szokott tartani egy ilyen átlagos nyomozás, ha esetleg tudja valaki

2013. nov. 27. 12:43
 16/20 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindentől függ az, hogy meddig tart. Átlagban lehet mondani, mikor az ügyészségen dolgoztam, igaz az fiatalkorúak ügyészsége volt, hogy 6-8 hónap. Ami biztos, hogy max. 2 év lehet.
2013. nov. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

tehát kb 6-8 hónap, mire kimondják az ítéletet ami két év is lehet, értsem így?

az nekem simán jó :)

habár a két év már nem egészen, mert az apaságot csak intézni kellene..

2013. nov. 27. 13:50
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez magának a nyomozásnak az ideje, utána tűzik ki a tárgyalást.
2013. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
köszi, akkor ezen egyenlőre nem kell aggódnom
2013. nov. 27. 17:01
 20/20 A kérdező kommentje:
most kaptam üzenetet tőle, hogy majd meg hal értem, nagyon nagyon szeret,a babát 100% ban vállalja, és elvileg valami ügyvédnő szerint, márc környékén kijöhet, de tárgyalás még nem volt, csak gondolom addig nem tartják hát fogva. hát nem is tudom adjak e neki bizalmat, lehet hogy most csak lelkileg ilyen igazi férfi.aztán kijön...
2013. nov. 28. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!