Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most nekem ott kellene lennem...

Most nekem ott kellene lennem a tárgyalásán? Vagy ha nem látogathatom, nem is fogják ezt sem engedni és megúszom?

Figyelt kérdés

együtt jártunk, de bajok bajok hátán, állandóan legálisan "dolgozott" stb stb én magyarán nem is tudom sajnálni, hogy bent van, mert ha normális családi életet él (gyerekünk lesz) mindez nem történik meg, ő fordított hátat ennek, ő választotta, ő hibája stb

szóval én el se mennék, elítélik, nem ítélik bízom az istenre.

de az ő szemszögéből neki nem lenne kellemetlen, hogy a párja előtt fogják pórázon behozni és a párja kell hogy hallgassa, hogy bűnös, ártatlan, izé hozé?

szóval mert pl én ha bilincsben kellene közlekedjek, én nem örülnék annak, ha a párom így lát.

de ugye ő meg látogatásra is vár, de nem engedik.mintha hiányoznék neki.


de ha lesz a tárgyalás(és ha kitalálják fent, hogy részt vehetek rajta) nekem valahol erkölcsi kötelességem menni a gyerek, meg család meg miegyéb szép erkölcsi dolgok miatt?



tudom, hogy elsőre mindenki megszüntetne vele minden kontaktot a gyerek érdekeire hivatkozva, de belegondolva:

- a párom családja mindenben segíteni akar nekem gyerekkel, nem tehetném meg, hogy azt mutassam amikor a fiuk bajban van engem meg sem hat

- a jövőben szeretném, ha a gyerek ha nem is együtt, de ismerné az apját, mert más úgy sem lesz az apja


2013. nov. 26. 16:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miről van szó???
2013. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Alapesetben a tárgyalás nyilvános, szóval ha valamilyen speciális indokra hivatkozva a bíró nem rendel el zárt tárgyalást bemehetsz rá, sőt akár én is bemehetnénk.


A láthatást lehet azért nem engedélyezik, mert előzetesben van még, ha jogerős lesz az ítélete, esélyes, hogy negedni fogják.


Nem tudom mit csinált, így írom ezt én engedném, hogy a gyereketek kapcsolatot tartson az apukájával, hogy ismerje őt.

2013. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

*illegálisan dolgozott


de a szülei, testvérei látogathatják, igen, előzetesben van. szóval lehet én azért nem, mert nem vagyunk házasok, apaság még nincs is intézve, semmi


drogokkal foglalkozott

szerinted így nyílt lesz a tárgyalás? o ne :(

2013. nov. 26. 16:23
 4/20 anonim ***** válasza:

A tárgyalások - néhány kivételtől eltekintve - nyilvánosak.


De továbbra sem értem, miket hordasz itt össze, és mi is pontosan a kérdésed...

2013. nov. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Dealerkedett h ajól értem.


Igen ez azért "piti" ügy, itt 99%, hogy nyílt tárgyalás lesz. Kérvényeznie kell, hogy tarthasson veled kapcsolatot és akkor majd mérlegelik, hogy megengedik e neki

2013. nov. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én sem értem a kérdést.


Nem "kell" ott lenned, de ott lehetsz.

Nagyon kevés tárgyalás zárt, és csak nagyon indokolt esetben, ez egészen biztosan nem az a kategória.


Hogy neked a jelenlét "erkölcsi kötelességed-e", csak te tudhatod, te tudod, milyen volt a kapcsolatotok, mit tudtál az egészről, te ismered a helyzetet.

Ha úgy érzed, hogy ott a helyed, akkor menj.

2013. nov. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

nem tudom ott e a helyem. ez a kérdésem.


csak azért érzek valahol egyáltalán valami "kényszert" megjelenni, mert a családja családtagnak tekint engem, meg ráadásul lesz egy második maffiózó :) tőle.

a kapcsolat nem volt jó, de pont ez miatt, mert nem mellettem állt, hanem eltűnt mindig az éjszakába, meg hetekig nem jött haza, mert a cucc, de én jobb, ha nem megyek vele, mert ugye akkor most ketten ülünk.


szóval hiába nekem kellene tudnom, nem tudom, lehet valójában mentséget keresek, hogy ne kelljen mennem. örülnék ha nem engednének a tárgyalásra, de akkor ez kilőve :(

2013. nov. 26. 16:39
 8/20 A kérdező kommentje:
próbálom egyszerűsíteni: ha bárkinek lecsukják a párját/hozzátartozóját, mi alapján dönt, hogy bemegy e hozzá, vagy nem?
2013. nov. 26. 16:41
 9/20 A kérdező kommentje:

mert speciel én haragszom rá. ha engem választ a normális életet, akkor ez meg sem történik.

de a családja meg úgy beszél az egészről mint egy katasztrófa és szegény gyerek. tehát nekik megint hogy adom be, hogy dehogy szegény az a gyerek, magának köszönheti. így eleve bennem is csak empátiát látnak.

2013. nov. 26. 16:43
 10/20 anonim ***** válasza:

Tényleg azon múlik, hogy akar e bemenni hozzá.


szempontok lehetnek SZERINTEM:


Szeretné e a szabadulása után is kapcsolatot tartani vele?

Milyen volt a kapcsolatuk?

Vannak e gyerekek akiknek az érdeke kívánja a kpcsolattartást?

Eltartotta e a családját?

Miért követet el bűncselekményt?

Milyen mebr valójában?

2013. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!