Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétvégén fogok először találko...

Hétvégén fogok először találkozni a párom édesanyjával, mit vigyek ajándékba?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve vagyunk együtt a barátommal, és most fog bemutatni az édesanyjának... Nagyon nem vagyok jó az ilyesmiben, totál be vagyok parázva! Milyen ajándékot vigyek neki? Hogyan viselkedjek? Van valamilyen "etikett" az ilyen alkalomra?
2009. nov. 20. 18:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg ne virágot vigyel bármi mást csak ne virágot.ha mégis annál maradsz akkor mindenképp cserepeset.egy orchideát vagy hasonlót amin van virág nem zöldet.én tuti h sütit vinnék vannak olyan egyszerűen elkészíthetők hogy csak pár perc pl kokuszgolyó és stb sztem jobban is értékeli pláne h ebédre mész mellé egy üveg bor aposnak:)tuti díjazná mindkettő
2009. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ma 19:26-os: ez azért igy nem igaz, például ha nekem (én is részben anyós vagyok, meg még várhatóan leszek többször is) hozna sütit, akkor igen melléfogna, mert nem szeretem az édes dolgokat, a férjem meg nem iszik bort, szintén nem szereti. Már csak ezért is jobb egy jelképes ajándék = virág, mert az csak akkor nem passzol, ha valaki allergiás rá, de azt meg a fiú csak mondaná. Az orchidea jó ötlet, csak valami virágzó cserepes is.
2009. nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egy babát , és omolj a nyakába: Anyukaaa!
2009. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az előző a számból vette ki a szót...


Ne csinálj belőle ügyet, sokáig úgysem lesztek jóban, ez már többnyire 10 perc után érezhető!

2009. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

18:54 -es vagyok! Az már más:)

Akkor vigyél sütit, sokat mosolyogj, hidd el az minden feszültséget felold!:)

2009. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ma 20:26-os: honnan veszel ilyen hülyeséget, hoyg ugyse lesznek sokáig jóban? Nem mindenki olyan összeférhetetlen, mint te a kommentárod alapján.

Én anyósommal még jobban kijöttem, mint anyukámmal, pedig egy lakásban laktunk évekig.

2009. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát remélem azért jóban leszünk, én igyekezni fogok. Sütni nem tudok, mint már említettem, szóval azzal nem adnám önmagamat.:)
2009. nov. 20. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!