Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a gazdag tesomat segítik...

Miért a gazdag tesomat segítik, engem miért nem mert csóró vagyok indokkal gyerekvállalás után?

Figyelt kérdés

az ő gyereke normális családba érkezett, van férje, mindkettejüknek nagy karrier. az enyém, meg olyanba, ahol elhagytak, a gyereket elfelejtették, nekem meg nincs munkám. magarán kilátástalan minden. azt akarták vetessem el, de könyörgöm, egy élet és szeretem!

és valahogy el is mennék felette, de sajnos tényleg segítségre szorulok így :(

de ha azt nézem, hogy gyerek-gyerek, mivel különb az övé, mint az enyém?


2013. nov. 23. 23:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Számszerűleg mit jelent, hogy gazdag a testvéred?
2013. nov. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%
Mire vállaltál gyereket? Hány éves vagy? Milyen végzettséged van? Dolgoztál a gyerekvállalás előtt? Van hová vissza menned dolgozni a gyes után?
2013. nov. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

De miért a gyereket bünteteik, ha az anyja hibázott?



/ egyetértek az előttem szólókkal, hogy semmire gyereket vállani nagy elelőtlenség, de a kérdés nem errről szól


De nem értem, hogy miért a csórósággal magyarázod, szerintem ezzel nem lehet takarőzni, és azért "követelni" mert te csoró vagy, a tesód meg jőmódu.


A kérdés szempontjából irreleváns, hogy ki milyen anyagi elyzetű.



Nekem az a fura, hogy a szüleid nem egyformán. Vgy közel hasonlóan viszonyulnak a 2 unokához

2013. nov. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

Ha jól értem, a testvéred gyereke már megszületett, te pedig még most vagy terhes. Ha így van, akkor felesleges ezen pörögni.


Az meg tény, hogy felelőtlenül vállaltál gyereket. A kapcsolat széthullása sem 2 nap és munkád sem volt. Szóval tök jogos az "edd meg, amit főztél".

2013. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
22%
eltoltad az életedet, de másokat hibáztatsz érte. ha normális, kiegyensúlyozott kapcsolatba szülsz egy felelősségteljes férfi párjaként, akkor most nem itt tartanál. persze hogy a szüleid csalódottak, és büntetni próbálnak.
2013. nov. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, te egyébként teszel valamit, hogy jobb legyen? Mert írod, hogy a barátnőktől kapsz ezt-azt, panaszkodsz, hogy kitől várnád el, de azt nem írod, hogy te mennyit teszel ehhez hozzá.


"De miért a gyereket bünteteik, ha az anyja hibázott?"


Mert egy anyának jobban fáj, ha a gyereke szenved, mintha ő maga. Tehát így is büntetve van.

2013. nov. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
51%

Gyereket az ember magának vállaljon.....ennyi a véleményem.

Igen rossz helyzetben vagy,de talán a testvérednek sem csak úgy ölébe hulltak a dolgok.

Talán csak ők sem értik,hogy miért vállaltál egy ilyen ingatag háttérrel gyereket,úgy hogy nincs kilátásod,és talán várható is volt,hogy nem lesz.

2013. nov. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!