Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen karácsonyfátok lesz?...

Milyen karácsonyfátok lesz? Lesz egyáltalán?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy még fára sem lesz pénzük, tényleg marha drága tudom. És azon gondolkodom akkor miért nem vesznek egy műanyag fát ami évekig kitart? Elég sokat spórolhatnának ezen is az emberek.

Plusz talán nem irtanának ki annyi erdőt ha nem lenne rá kereslet...


2009. nov. 19. 20:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Mi idén is elővesszük a műfenyőnket. Már megvettem vagy 4 éve és szeretem, mert nem kell járkálnom hogy formás fenyőt kapjak vagy épp lehúzzanak, mert ami szép fa az drága.

Amúgy sem tetszik, hogy karácsony előtt orrba-szájba vagdossák ki a fenyőket. Némelyiket ki se vágná az ember, mert szegénykét senki nem fogja megvenni, mert olyan nyamvadt, de nem baj ők kivágják.

2009. nov. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nálunk tavaly óta műfenyő van, mert az igazi nagyon drága.


Nem értem mért irják egyesek, hogy legalább az erdőket nem kell kivágni.

Ezeket a fenyőket direkt karácsonyfának ültetik!

Ha holnaptól senki nem venne élő fenyőt, ezekből akkor sem lehetne erdő, mert nem erdőtelepítésre alkalmas helyen nevelik ezeket a fákat.

Szóval, akinek tetszik és van rá pénze nyugodtan vegye!

2009. nov. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekünk igazi lesz de nem olyan hatalmas, csak az asztalon van hely úgyhogy max 1,5 m. És luc mert a nordmann-nak amit tavaly vettünk nem volt egy fikarcnyi sem.
2009. nov. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!