Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen karácsonyfátok lesz?...

Milyen karácsonyfátok lesz? Lesz egyáltalán?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy még fára sem lesz pénzük, tényleg marha drága tudom. És azon gondolkodom akkor miért nem vesznek egy műanyag fát ami évekig kitart? Elég sokat spórolhatnának ezen is az emberek.

Plusz talán nem irtanának ki annyi erdőt ha nem lenne rá kereslet...


2009. nov. 19. 20:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is már műanyagfám van.De a vázákban és az ajtódíszben mindig van valódi fenyőág is.
2009. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is műfenyőnk lesz..tavaj vettük:)

Nekem csalódás nem olyan mint az igazi hiányzik az illat meg nem olyan hangulatos..de veszünk rá spray-t és jolesz:$

2009. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
* jó lesz
2009. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sem futja igazira így ismét elővesszük a műfenyőt. A díszek is maradnak az eddigiek. Mondjuk abból van bőven!!!
2009. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Tavalyi cserepes, él és virul.
2009. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem élő fám volt tavaly. Elmentem egy kertészetbe és vettem egy szép 1,5 méter körüli csemetét. A fa a földdel és a dézsával 5-6 ezer körül volt. Tavasszal kiültettük a kertbe, gyönyörű. Idén a szüleim is élőt fognak venni. Megbeszéltük, hogy egyikünk ezüst, a másikunk normann fenyőt vesz majd, és tavasszal megint csak kiültetjük őket a kertbe. Pár év múlva azt hiszem egész szép liget lesz a karácsonyfáinkból.
2009. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

nemtudom.

de jelenleg ez a legkisebb gondunk.

lehet, hogy addigra már házunk se lesz...

2009. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Műfenyő. Már 1 hete fel van díszítve a nappaliban:D Karácsonyi hangulatunk volt:$
2009. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

Nekunk futja igazira, de tavaly bepoccentem az arakon,es azt mondtamegyszeruen nemvagyok hajlando kiadni ennyi penzt erre.

Ki voltam bukva, hogy muanyag fank lesz.

Harcoltam magamban egyet, hogy megis raszanjam erre a penzt,de annyira idegesitettek ezek a magas arak, hogy nem vettem igazit.

Es nembantam meg!

Gyonyoruen feldiszitettem a mu fenyot, olyan voltmint a filmekben!

Es tenyleg, legalabb nem kene kivagni az erdoket!

2009. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
Tavaly lemaradtunk róla, mert 24-én este jutott eszünkbe és akkor már nem kaptunk. De az idén majd megvessszük előbb, mondjuk december 1-én. Nálunk ugyanis nem ünnep a 24-e és a 26-a sem, és 26-án már ki szokták a fákat dobni. Ezért elsején feldiszitjük és legalább egy kicsit lesz karácsonyi hangulat 26-ig.
2009. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!