Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálnak engem ennyire?

Miért utálnak engem ennyire?

Figyelt kérdés
Anyàm ès Mamàm utál.Mindig azt éreztetik velem hogy egy szar senki vagyok és ez végigkísér az életem soràn..egy lelki roncs vagyok.Depresszios.Semmit sem mondhatok el nekik,mert nem bízhatok bennük,amit elmondok azzal hàtbaszurnak.Van barátom,azert is haragszanak ràm..nekik nem tetszik.Nem bírom elviselni hogy igy bánnak velem..:'( A hátam mögött kibeszélnek ès elmondanak minden szemèt,k****gnek stb..màr minden voltam.Nem tettem semmit,mègis a kutyatól rosszabban bánnak velem.Összetörtem...Mostis könnyek közt írom soraim...Nem foglalkoznak velem,az érzéseimmel sem.Nagyon de nagyon fàj nekem hogy igy viselkednek velem,mintha a szívem tépnék ki...Ha iskolából később érek haza akkoris mindennek elmondanak..Itthon semmi szeretet nem kapok,sem elismerést.Mindig én vagyok a rossz..Elvàrjâk hogy jó jegyeim legyenek ès jók a jegyeim is...mègis minden h****nek elmondanak.Próbálok megfeleni..Semmise jó amit csinálok..teljesen összetörtem."Baràtokban" sem vagyok gazdag,nincs olyan ember akinek elmondhatnâm ezt amit most leírtam..:'( próbálok erős lenni,de nem megy..Amúgy zsebpénzt sem szoktam kapni..mindenki mas szokott kapni. Iskolàban ugy teszek mintha minden rendben lenne.Köszönöm annak aki elolvasta! Negatív kommenteket nem kérek. 16/L
2013. nov. 22. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Ha gyökerek, akkor gyökerek. :(


4 jó tanácsom van:

1. tanulj,

2. tanulj,

3. szard le őket,

4. fogadd el, a helyzetet, és hozd ki magadból a maximumot.


A legjobb bosszú, ha viszed valamire az életben a segítségük nélkül!

2013. nov. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
gyanítom, azért vannak problémái a családnak, ami sajnos néha igy hat ki a gyerekre. nem neked szánják, de igy adják ki, bár ez hiba. talán anyagi gondok, amivel nem akarnak közvetlen téged terhelni és emiatt ingerlékeny. vagy munkahelyi probléma. ezt nem lehet tudni, de most valóban a tanulással kellene törődnöd. a zsebpénz meg olyan dolog, én sem kaptam. egyetem alatt is ha szerettem volna valamit, azért meg kellett dolgoznom. ez életre nevel. 16 éves kortól már lehet diákmunkát vállalni. persze vannak régiók ahol nehezebb. vagy menj el önkéntesnek egy menhelyre, vagy valahova ahol segíthetsz, ez pozitív lehet. sajnos az otthoni gondokkal kapcsolatban, több oka lehet. bár nyilván az okok egyike sem a te hibád, mégis rajtad csapódik le. így hogy nem látunk bele a hétköznapokba mi váltja ezt ki nehezebb tanácsot adni. de fel a fejjel
2013. nov. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%

"Nem tettem semmit,mègis a kutyatól rosszabban bánnak velem.Összetörtem...Mostis könnyek közt írom soraim...Nem foglalkoznak velem,az érzéseimmel sem.Nagyon de nagyon fàj nekem hogy igy viselkednek velem,mintha a szívem tépnék ki..."


Micsoda egy önsajnáltató, szenvelgő drámakirálynő vagy...

2013. nov. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 Éltél már ilyen körülmények között? No comment. Érzéketlen barom.


Ne járj haza soha, legyél a barátaiddal, menekülj. Én így éltem túl nagyon sok mindent:)

2013. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!