Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön boldogan-vagy mégsem?

Külföldön boldogan-vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Boldog vagyok csak nem tudtam hogy megfogalmazni a kérdést :D Szóval külföldön élek együtt a párommal akivel 6 éve vagyunk együtt. Nagyon jól megvagyunk, nincs probléma a kapcsolatunkkal, DE a munkahelyemen vagy a pasi aki ugyebár külföldi de annyira tetszik hogy majdnem mindennap vele álmodok, úgy érzem kell nekem az a pasi hacsak egy csókra is .. Persze tudom hogy ebből semmi nem lehet és szeretném tudni hogyan felejthetném el amikor minden nap látom.. Köszönöm :)
2013. nov. 21. 06:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is boldog vagyok a párommal külföldön. Mégis észreveszek minden nőt. Van szemem, nem értem ebben mi olyan meglepő. Attól mert valaki megállapítja egy másik emberről hogy szép, még nem kell eltemetni a kapcsolatát..
2013. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy az, hogy valakin látod, hogy szép, helyes stb, nem ugyanaz minthogy őrülten vonzónak találsz valakit, és úgy érzed, ha csak egy kicsit is, de meg kell szerezned

:( lányoknál lehet hogy gyakrabban van ilyen. cudar egy érzés ez, mikor párkapcsolatban vagy :(

2013. nov. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!