Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön boldogan-vagy mégsem?

Külföldön boldogan-vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Boldog vagyok csak nem tudtam hogy megfogalmazni a kérdést :D Szóval külföldön élek együtt a párommal akivel 6 éve vagyunk együtt. Nagyon jól megvagyunk, nincs probléma a kapcsolatunkkal, DE a munkahelyemen vagy a pasi aki ugyebár külföldi de annyira tetszik hogy majdnem mindennap vele álmodok, úgy érzem kell nekem az a pasi hacsak egy csókra is .. Persze tudom hogy ebből semmi nem lehet és szeretném tudni hogyan felejthetném el amikor minden nap látom.. Köszönöm :)
2013. nov. 21. 06:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha boldog lennél észre sem vetted volna a pasit:) Nem fogod elfelejteni, és ...
2013. nov. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy te boldog! Valami mégiscsak hiányzik a párkapcsolatodból, és te bizonyára tudod, hogy mi az.
2013. nov. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Lehet, hogy csak egy kalandra vágysz, lehet, hogy a másik fiútól csak egy csókot akarsz, semmi többet. Hát csókolózzatok, aztán majd meglátod. Ha több kell belőle, akkor érezni fogod. Ha meg igazából a barátoddal akarsz élni továbbra is, akkor ezt a csók után fogod érezni! csak a lelkiismeretfurdalásra készülj fel :( Én már jártam hasonló cipőben...
2013. nov. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De én tényleg boldog vagyok :) Az a baj hogy nem hogy csókolózni nem fogunk de még beszélgetni sem mivel nem tudom a nyelvet csak annyit ami kell... szóval ez plátói marad :D
2013. nov. 21. 08:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis izgalomra vágysz a megszokott hétköznapokban.

Szerintem találjatok ki a pároddal valami jó kis programot, ami felráz titeket.

2013. nov. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
szép a plátói szerelem.. és megmarad örökre.. most ide elmondtad a titkot, legyen ez elég is
2013. nov. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát igen biztos az is probléma hogy elég monoton az életünk.. munka alvás munka alvás :D Na de szerintem nem csak nekünk ilyen sajnos..
2013. nov. 21. 09:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért nem jártok szórakozni, kikapcsolódni, hobbitokkal foglalkozni? Ha montoton, unalmas az életetek a pároddal, nem csoda, hogy másról ábrándozol. Kicsit beleuntál, és az ismeretlenre vágysz... ahogy írták mások is, rázzátok fel a kapcsolatotokat a pároddal! Menjetek el kirándulni, vacsorázni, táncolni, akármi. Érezzétek jól magatokat!
2013. nov. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha én boldog vagyok valakivel, észre sem veszek más pasikat.
2013. nov. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Latifah ez nem úgy működik. A szerelem eléri az embert, és beborítja. És továbbmegy. A szerelem nagyobb nálunk. Ezekre a plátói élményekre viszont 30 év után is valami szelíd, derűvel a szívükben emlékeznek vissza az emberek.
2013. nov. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!