Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy szeret, de akkor...

Tudom, hogy szeret, de akkor miert csinalja ezt velem? ( lenn a lenyeg )

Figyelt kérdés
A parommal van a gond. Annyira lusta, hogy kikeszülök töle. Jo ok jo munkahelye van, nade azt is kijelentette, hogy ö csak olyan helyre megy dolgozni, ahol nem kell hajnalba kelni, mert ö azt nem birja. Tudom, hogy szeret, ma reggel is ölelgetett puszilgatott, semmi penzert nem csalna meg szeritem, nem is az a tipus, de akkor miert nem segit többet nekem. Jo pelda a lustasagar az, hogy most en 39,5 fokos lazzal fekszem az agyba ket napja, es tegnap este arra nem volt kepes, hogy a 3 eves fiunkat megfürdesse. Ma reggel meg összetört egy poharat, es lesz..ta, hogy en felkelni is alig birok nem szedte fel otthagyta, mondvan, hogy majd feltakaritom. miert csinalja ezt velem? Jo mondjuk mindig is ilyen volt a gyerekkel nagyon jol eljatszanak, de soha meg egy pelekat sem cserelt alatta. De most beteg vagyok könyörgöm. Szerintem ez mar szemetseg volt a reszeröl:-(
2009. nov. 19. 09:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%

A Kérdező tanácsért jött ide, undorító itt egyesek viselkedése!


Ne vedd fel! Én továbbra is Neked adok igazat, csak az a baj, hogy ezzel önmagában, hogy igazad van, édeskevésre mész... Érvényre is kell juttatni. ..A gyerekkor, a családi háttér nem mentség, felnőtt emberek vagyunk. Nekem is volt olyan exem, akinek az anyja mindent a s.gge alá rakott, mégse volt számára gond, hogy takarítson, főzzön.

2009. nov. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%

Kérj, és adataik!

Próbáltad már a varázsszót?!

2009. nov. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
35%
Ha beteg vagy, akkor könyörgöm, pihenj. Ne netezz, ne mozogj (csak a minimálisat, evés, ivás, wc, mosakodás). Hadd lássa a párod, hogy tényleg nem vagy jól. Ahogy itt vannak válaszolók, akik nehezen hiszik el, lehet, hogy a párod is nehezen hiszi el, hogy ilyen rosszul vagy, ha ott van előtted a laptop. Oké, mindenki kicsit másképp éli meg a magas lázat, és nem szabad teljesen elhagyni magunkat, bevallom őszintén, az általad említett hőfoknál én csak aludni vagyok képes, még a gyógyszer bevételéhez is fel kell ébreszteni. Te valószínűleg nem így éled át, de ha nem pihensz, nem gyógyulsz meg, vagy elhúzódik. Tessék pihenni, gyógyulni, és a párodnak is mutasd meg, hogy nem vagy jól, és akkor be fog segíteni. Lehet, hogy ő is az a típus, mint apám, meg mint itt néhányan, hogy ha van erőd netezni, az a kis szilánksöprés vagy gyerekfürdetés nem lehet olyan nagy nehézség.
2009. nov. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%
Na jó, de söprögetni, gyereket fürdetni nem lehet ágyban fekve, laptopozni meg igen... Én is olvastam , amikor lázas beteg voltam, nem tudtam egész nap aludni. ... Meg szerintem a házimunkába besegítés nem olyan dolog, amit egy nőnek azzal kell "kiérdemelni", hogy a halálán van. Cseppet undorító lenne ez a hozzáállás.
2009. nov. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
10:28 - Én ezt megértem, de ezek szerint a kérdező párja nem, ezért kell előtte egy icipicit eltúlozni. Vannak ilyen emberek, nem vagyunk egyformák.
2009. nov. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
5 eve vagyunk együtt. Maskor is voltam beteg, szoval mar ismer annyira a paro, hogy tudja mikor vagyok BETEG. Ezt a netezest meg hagyjuk mar. Mindenki annyira okos, hogy ha "beteg lennel, nem birnal netezi" ÄGYBAN FEKSZEM!!! Teat iszok, bevettem a gyogyszert. Es bocsi, hogy en nem ajultam el, es birok valamit csinalni alvason kivül. Amugymeg igen igazatok van! Nehogy mar tenyleg a halalom on kelljen lennem, hogy foglalkozzon velem a paro. Nem fogok ratenni a dolgokra csak azert, hogy meltoztasson segiteni. Komoly beszelgetesre szamithat ha hazajön!!
2009. nov. 19. 10:40
 17/20 anonim ***** válasza:
Cseréld olyanra, aki foglalkozik veled. Mindegy, hogy ki mivel magyarázza, hogy kétpercnyi segítségnyújtásra nem hajlandó. Nem hajlandó rá, oké, maradjon magának.
2009. nov. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nézd, írod, hogy régen is ilyen volt. Akkor is ilyen volt, amikor megismerkedtetek? Ha igen, akkor úgysem fogod megváltoztatni. Ha nem, akkor beszélgess el vele, hogy jólesne néha, ha megcsinálna ezt-azt. A törött pohár: lehet, hogy már rohant munkába, azért nem takarította fel. Megkérdezted ezt tőle? Nem biztos, hogy lustaságból. Meg hogy a munkán járt az esze. Nem írtad mi a munkája, de talán már előre készül rá agyban. Van ilyen. Ha melletted vált ilyenné, akkor sajnos nagyrészt Te vagy a hibás abban, hogy lusta, ugyanis akkor bizonyára mindent a segge alá tettél. Akkor nehéz menet lesz....
2009. nov. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Csak egy megjegyzes: en meg 40,5fokos lazzal is tancikalok:) Az egyenenkent valtozo hogy ki hogy birja a lazat!Kinek milyen a szervezete! Es szerintem kemenyen mond meg neki hogy nem vagy a rabszolgaja hogy mindent helyette csinalj!Sot meg az anyukaja sem!!!Jobbulast neked!:)
2009. nov. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ebből a vitából nagyszerűen látszik, mi a bajok forrása. Az, hogy mindenki "visszabeszél". Miért nem hagyod válasz nélkül, ha nem tetszik valami? Ha a pároddal beszélsz, akkor is legjobb vitatkozás a hallgatás. A ""visszabeszélés" csak fokozódni tud, és verekedéssel végződik. Ami meg azt illeti, valóban hagyjál rá mindent amig beteg vagy, egyszer csak rájön, hogy segíteni kellene. Ha veszekszik, ne válaszolj. Persze a gyerek nem hibás, és nem szenvedhet miattatok. Őt lásd el, még ha nehezedre esik is lázasan. De ezt se hánytorgasd fel, majd a párod észreveszi - ha nem előbb, akkor utóbb - hogy mi az ábra.
2009. nov. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!