Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem ijedtetek meg a gyerekv...

Ti nem ijedtetek meg a gyerekvállalástól?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy velem van nagy baj, vagy a hormonok okozzák....terveztük a babát.....sokáig nem jött össze, majd kicsit félretettük augusztusban összeházasodtunk elmentünk nászútra arra jöttem haza hogy a munkahelyemmel baj lett, majd kiderült hogy már 3man jöttünk haza. Elejében örültem most teljesen magam alá estem, félek hogy beteg lesz, nem marad meg, de attól is hogy igen. Megváltozik az életem, nem tudom felnevelni, rossz anya leszek, megváltoztatom a szüleim életét....mindenkiét...Folyamatosan arra gondolok hogy nem lesz pénzem ruhára soha többé nem nyaralhatok, nem lesz időm, nem lesznek barátaim. Utána kibukok hogy hogy lehetek ilyen önző...Nagyon féltem a házasságunk, mindenkié ilyenkor megy tönkre, nekem a férjem a mindenem, így is vannak most gondok nem élhetünk házas életet, persze próbálom neki megadni máshogy de ő maga maga is kibújik alóla mert azt mondja sajnál hogy bepörgök közbe, de ugye nekem nem lehet. Nem akarom elveszíteni, a gyereket talán ő jobban akarta mint én, most is jobban be van sózva, alig bírtam rávenni hogy karácsonyig ne mondja senkinek.Nem voltam én ilyen, talpraesett, magabiztos logikus nő voltam most ebből semmi sem maradt meg. Így maradok? Mit tegyek? Kernek orvost?
2013. nov. 19. 12:00
1 2
 11/12 Lienah ***** válasza:
Jah igen, 16hetesek "leszünk" csütörtökön.
2013. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezen szeeintem minden anyuka átesik :) Ne félj! A lényeg hogy higyj magadban és jól vésd az eszedbe hogy minden rendben lesz!

1. szex-mi háromszor szeretkeztünk a 9 hónap alatt,pedig lehetett volna de mégse-ne kérdezd miért- a szex szülés óta jobb mint valaha

2. anyagiak-meg fogod tudni tanulni hogy azt oszd be ami van,ráadásul még vésztartalékotok is van Szuper!:)

3. házasság- igazad van sok kapcsolat megromlik a gyerek születése után DE legalább ugyanannyi megerősödik! Ne feljts el feleség lenni.A kicsit első perctől rá lehet szokatni az esti rutinra,hogy pl már 8- kor mindih aludjon így tiétek az este ;)


Minden más majd jön magától,és meglátod egy kisbaba anny örömet okoz,hogyha te csak zsíroskenyeret tudsz enni "azért mert ö van" (hogy neki mindene meglegyen) azt sem fogod bánni :)

Boldog babavárást

2013. nov. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!