Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is ijedtetek már meg nagyon?

Ti is ijedtetek már meg nagyon?

Figyelt kérdés

Tegnap a kutyám ijesztett meg nagyon, mert közvetlen a hátam mögött ugatott egy nagyot. Nem rám, hanem hallott vmi zajt az utcáról. Ilyenkor a baba is ugyanúgy megijed? Mert én ugrottam egyet... Mit érezhetnek ilyenkor a picik?


21 h km


2013. ápr. 5. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen én is szoktam ijedni :) De igyekszem elkerülni ezeket a dolgokat most :)

12h kismama :)

2013. ápr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En 17 hetes voltam mikor nagyon megijedtem 9parom jatszott lovoldozos jatekkal es orditott egyet...)Es akkor ereztem hogy a bab is rugott egy nagyot,szoval szerintem o is megijedt,vagy legalabb is reagalt a hangra.De nincs bajunk..:) parom azota nem ordit..:D
2013. ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is próbálom elkerülni az ilyen helyzeteket, de ezek szerint nem mindig lehet. Én nem éreztem akkor rúgni, lehet pont akkor aludt :-) Pedig már kezd kialakulni a kis személyisége, mert amikor egy hangosabb helyen voltam, akkor rugdosott :-)

2013. ápr. 5. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. A 46os főúton mentünk, mikor egy barom jóval 100km/h fölött átjött a mi sávunkba... A férjem vágott egy satu féket, meg az egyik szemben jövő is, így bírtuk elkerülni az ütközést. Gondolhatod...
2013. ápr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Én is mikor autóban ülök, ilyenektől rettegek. Annyi barom van az utakon...Az anyósülésben ülök és fogom, elhúzom magamtól a biztonsági övet h ha fékeznie kell a páromnak akkor ne húzzam meg a hasam.

2013. ápr. 6. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!