Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második gyereket váró anyukák!...

Második gyereket váró anyukák! Ti egy percre sem ijedtetek meg amikor pozitív lett a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Már nagyon vártuk a kistesó érkezését, majd másfél évet próbálkoztunk mire sikerült. És most picit megijedtem, elbizonytalanodtam, talán egy kis lelkiismeret furdalásom is van a nagy miatt, hogy rá kevesebb idő jut majd. Félek, hogy nem lesz annyi energiám, türelmem mint kellene. Ti hogy vagytok ezzel? Normális ez a fajta félelem?
2009. jún. 21. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen normális.Nekem az első baba születése után,szoptatás alatt fogant meg a köv.baba.A kicsi 6 hónapos volt!Először fel se fogtam,hogy ilyen hamar összejött,mert az elsőre 3 évet vártunk,még meddőségibe is mentünk.Nagyon örültem,de aggódtam is,hogy miként fogom ellátni a két babát!Segitségem nem volt!Aztán megoldódott minden szép rendben,jutott idő mind a kettőre és nem szenvedtek hiányt semmiben se!Csak az volt nagyon rossz,amikor a kórházba kerültem magasvérnyomás miatt és 6 hétre magára kellett hagynom a pici lányomat!Na ez megviselte őt is és engem is!Egyébként gratulálok és sok boldogságot kivánok!

2009. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. jún. 21. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. A kislányom 21 hónapos, és 5 és fél hónapos terhes vagyok. Nagyon szerettem volna a kistesót, hát az apa úgy volt vele, h néha igen, néha inkább mondta, h várjunk, én beleegyeztem, de besikerült. Először megijedtem, mert egyáltalán nem kellett érte megszenvedni, sőt, védekezés mellet jött össze. De most már nagyon örülök neki! Persze attól még félek, mert sajna egyedül maradtam, apa lelépett.
2009. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ó, nagyon is lesokkolt minket a + teszt, mert fog.gátlót szedek és nem számítottunk babára.

9 hós a lányunk és elég vacakul állunk anyagilag, szóval nagy volt az ijedelem: hogy miként fogjuk fizikailag meg anyagilag bírni, és a nagyobbiknak mekkora törést okoz majd vajon a tesóka, mert ő borzasztóan anyás.

Napokig csak ezen rágódtunk, de végül megegyeztünk, hogy az abortuszt egyikünk sem akarja, úgyhogy lesz ami lesz, bele kell törődnünk. Ennek kb egy hete, és én már nagyon örülök, mert bár nem így terveztük, de ha sikerült a kis cselesnek becsúsznia hozzánk, akkor ennek így kell lennie! De azért még félelem is van bennem a jövőtől.


De szerintem ez normális, és remélem, hogy a kezdeti nehézségek után hamar sikerül majd összecsiszolódni. Az idő majd megmutatja, hogy minden megy mint a karikacsapás, és pár év múlva majd jót nevetgélünk magunkon, hogy mitől is paráztunk ennyire?!

2009. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem vagyok ezzel az érzéssel egyedül, köszönöm, hogy válaszaitokkal megnyugtattatok! 2. válaszolónak: Nagyon sajnálom, hogy egyedül maradtál, Neked tényleg sokkal nehezebb lesz mint nekem, úgyhogy nem is siránkozok tovább!
2009. jún. 22. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!