Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "ment el a kedvem" a...

Miért "ment el a kedvem" a gyerekvállalástól?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék babát. De ma mikor láttam egy anyukát a kislányával (kb 4-5 éves volt) az jutott eszembe, hogy még egy csecsemővel tudnék boldogulni, de már egy nagyobbacska gyerkőccel lehet nem tudnék bánni. Illetve nem tudok magamnak elképzelni egy ekkora gyereket.

Ebből látszik, hogy még nem vagyok elég érett? Amúgy 21 éves vagyok, 22 leszek lassan.


2010. jún. 24. 22:21
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
De igazán nem is ment el a kedvem, csak most felmerült bennem ez a dolog. Ez nagyon rossz? :S
2010. jún. 24. 22:24
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Ez azt jelenti, hogy nem vagy érett a gyerekvállalásra. Várj még pár évet és valószínűleg megváltozik.



d,jpt

L

2010. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Még nem érettél még a gyerekválllalásra,de pár év múlva,ahogy tellik az idő, sztem változni fogsz ebben a tekintetben!!;)
2010. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Túl fiatal vagy még a gyerekvállaláshoz, szerintem 28-30 évesen kellene arról gondolkodnod, hogy milyen anyuka lenne belőled. Szerintem 22 évesen azon kellene gondolkodnod, hogy melyik országba szeretnél elutazni, milyen karriert szeretnél magadnak. Egyszer úgy is lesz gyereked, akkor meg muszáj lesz vele boldogulnod valahogy. Nem biztos, hogy a Te gyereked is olyan lesz mint másnak a gyereke, vigasztaljon, hogy lehet, hogy a tied sokkal angyalibb és jobb lesz.
2010. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%
de aranyos vagy nem úgy születünk,hogy mindent tudunk ezt érezni és tanulni kell.24 éves és két gyermekes anyuka vagyok és tudok bánni a lányaimmal nem mindig de ez a legjobb dolog az életben.
2010. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
31%

Sztem inkább tanulj!

Van már valamiből is diplomád?

Vagy miből akarsz megélni? Diploma nélkül már sehol sem biztos az ember helye, de van amikor már azzal sem.

Gyerek mellett meg már nem fogsz tudni tanulni, és pénzed sem marad rá a mostani tandíjak mellett..

Szerintem gondolkodj el azon hogy nem a leellésnek van most itt az ideje

Vagy te mindent a férjedre akarsz bízni?

Aztán ha nem jön be meg elválsz a gyerekkel a semmibe?


Nézd meg hány ilyen aluliskolázott gyerekes család küzködik. Vagy esetleg jól megy amíg nyomják a szülők a zsét, de elég xar dolog ám függeni valakitől, aztán ilyenkor vannak az anyós meg após történetek..


Szülhetsz még 30 évesen is. Ráérsz!

2010. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Később változni fog a véleményed. Egyébként a gyerek fokozatosan nő és te is folyamatosan alkalmazkodsz hozzá, tehát ha egy kisbabával tudsz bánni, hidd el egy nagyobbacska gyerekkel sem lesz problémád, ha oda juttok :)
2010. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igazán azért is lett bennem ez a kétely, mert 2 barátnőmnek is mostanában lett gyerkőce. Az egyiké 1 éves (a lány annyi idős mint én) a másik lány 23 éves, neki most 6 hónapos a babája. És én nagyon szeretem a gyerekeket, mikor látom őket még irigy is vagyok, hogy nekik ilyen gyönyörű kisbabájuk van. Tudom ez hülyeség, de mikor velük vagyok úgy érzem én is szeretnék. De ma eljött ez a gondolat, hogy mi lesz ha nem leszek elég jó anya majd, mer elrontok valamit vagy ilyesmi. Igaz, nekem még nem aktuális ez a dolog egy pár évig...
2010. jún. 24. 22:34
 9/22 anonim ***** válasza:

Sztem mielőtt belevágsz egy gyerekbe, bébiszitterkedj egy pár hónapot..


Hátha megjön a kedved a tanuláshoz, amivel jobban is járnál...

2010. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha lesznek gyerkőceid,akkor eljönnek már az anyai ösztönök belőled,legyen akár kis majd nagy gyerkőc,és fogsz tudni boldogulni velük;)
2010. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!