Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "ment el a kedvem" a...

Miért "ment el a kedvem" a gyerekvállalástól?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék babát. De ma mikor láttam egy anyukát a kislányával (kb 4-5 éves volt) az jutott eszembe, hogy még egy csecsemővel tudnék boldogulni, de már egy nagyobbacska gyerkőccel lehet nem tudnék bánni. Illetve nem tudok magamnak elképzelni egy ekkora gyereket.

Ebből látszik, hogy még nem vagyok elég érett? Amúgy 21 éves vagyok, 22 leszek lassan.


2010. jún. 24. 22:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:25


Ez egy korrekt válasz!!!!

2010. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én pl. abszolút nem akarok gyereket. De ha neked van lakásod és szakmai karriered és munkád, akkor bátran, de csak akkor, ha lesz egy olyan férfi, akiben megbízol!!!

Ezt nem szabad elsietni!


Nekem nem hiányzik a baba, mert engem idegesítene.

Én nem akarok szülni, nem akarok csúnya lenni utána (lógó csöcsök, csíkos has, hájak)nem akarok örökké fáradt és depis lenni... és csakis lányt szeretnék, de úgy hogy ne kelljen szotatni és pelenkázni, hanem mindjárt 3 éves legyen!

Szerintem a gyerekek 2-3 éves korban kezdenek aranyosak lenni!

Én szívesebben örökbe fogadnék egy lányt, de csak akkor, ha megvannak hozzá a felnevelési(környezeti, érzelmi) feltételek!

2010. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!