Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jó ötletetek van...

Milyen jó ötletetek van családi programokhoz?

Figyelt kérdés
Ma azt mondták a szüleink, hogy irjuk le hogy hova szeretnénk menni, sorsothuzunk, és elmegyünk(valami közös program)Milyen ötletetek lenne?És ne valami unalmas.Szoval van egy 19 ésev lánytesóm, egy 12 éves fiutestvérem és én 14vagyok.Szóval?Állatkertre gondoltam, de szerintem nem nagyon élveznék és multkor is voltunk..

2013. nov. 17. 13:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

ti jobban tudjátok hogy a környéketeken milyen helyek/programok vannak.


írhatnám,hogy: menjetek a balaton partra sétálni.de ha Debrecenbe laktok-akkor az nehézkes lesz..


esetleg mozi..

2013. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Planetárium :) nézd meg a műsorukat, biztos találsz olyat, ami mindegyik korcsoportnak megfelelő. Persze én elfogult vagyok, mert imádom a csillagászatot :D


Vagy csak szimplán kirándulni, akkor viszont olyan szép helyek, városok, települések, ahol még nem jártatok... ahol van valami nevezetesség/látványosság.

2013. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Állatkert, vidámpark, kalandpark (keress rá, ezek az ilyen biztosítóköteles, mászós helyek, nagyon jók!), élményfürdő (pl. miskolc-tapolcai barlangfürdő, vagy nyáron bármilyen aqua-park), szabadulós játék, horror ház, csodák palotája (ezt 12 és 22 évesen is egyformán szerettem:), barlangok (pl. pesten pál völgyi barlang, vagy az ország másik felében az aggteleki), egerszalóki sóhegy (keress rá képről, elképesztő:), esetleg lovastúra/oktatás?
2013. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
lézerharc, pánikszoba
2013. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A 4-es válaszoló válasza azért nem ugyanazaz ,mint a tied,5-ös.

Szóval,a kettőtök válaszának nem sok köze van egymáshoz.


Amúgy a kérdezőnek: -mozi

-múzeum

-hegyek a közelben,hegymászás

-horgászás

-valami közelebbi város,ahol nem jártatok még



Egyébként hol laktok konkrétan,légyszi írd le.Úgy könnyebb válaszolni.

2013. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

14:25 vagyok.

Az "5-ös" válaszolónak szóló rész érvénytelen,mert látom,törölték a válaszát.

2013. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Kivéve azt a perverzt.Hogy jut valakinek ilyen az eszébe?:o Mind1. A mozi nagyon jó ötlet
2013. nov. 17. 14:33
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
irjátok meg már priviben mit irt az ötös! lemaradtam róla.
2013. nov. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Azt írta, hogy maradjanak otthon és gruppenszexeljenek vagy valami hasonló fenomenálisan értelmes kommentet hagyott.
2013. nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mit képzel ez magáról, itt én vagyok a troll.
2013. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!