Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi probléma. Mi a vélemén...

Big Omikron kérdése:

Családi probléma. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy anyám összeesküvés-elmélet mániás, egész nap otthon ül és gépezik. Apámnak jó munkája van, abból tart el minket. Én még tizenéves vagyok és nincsen sok rossz jegyem. Anyám nagyon sokat veszekszik apámmal, semmiségekért, és itt sajnos az anyám mindig agresszívabb, nagyon durva dolgokat csinál. Én merek beleszólni a vitákba. Anyámnak egyre durvább elméletei vannak és mindenkit lenyomaszt, apámnak mindig el kell mennie, hogy levezesse a vitát. Engem is állandóan ver (vagy próbál verni) az anyám semmiségekért. De amúgy okos, szép és kedves az anyám amikor nincs konfliktus, mindig kedves. Mit gondoltok? Skizofréniás lenne? Mit tegyünk?

#veszekedés #családi konfliktus #összeesküvéselmélet-mánia
2013. nov. 5. 23:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy az apám nem tudná anyámat csak úgy kirúgni, mert ő zsarolja őt. Nagyon nehéz helyzet és én alapvetően szeretem anyámat!
2013. nov. 5. 23:57
 2/5 anonim válasza:
57%
Veszeljetek egy pszichologussal?:/ Szerintem anyadnak vmi nagyon nagy problemaja van, forduljatok szakemeberhez:S
2013. nov. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és mivel zsarolja?
2013. nov. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mentális problémák vannak nálatok otthon, igen. Szakemberi segítséget keresnék, mielőbb.
2013. nov. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Anyukád menjen dolgozni. A semmitevést próbálja kiváltani a szüntelen számítógépezéssel.


2. A magatartása számítógép-függőségtől is lehet.


Uccu neki, irány a pszichológus, s ő majd megmondja, hogy tovább kell -e menni pszichiáterhez.

2013. nov. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!