Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni? (többi lent)

Mit lehet tenni? (többi lent)

Figyelt kérdés

van egy nevelőapám lassan 8 éve. Eleinte persze kedves mézes mázas stb. Rá fél évre megismertük igazán, antiszociális és alkoholista. 7,5 éve terrorizálja a családot, éjszakákba nyúló veszekedés, van hgy bántalmazás, a lelki terrorizálás folyamatos. Folyamatosan, minden egyes hétvégén menrt csak akkor van itthon, de akkor kapjuk vastagon az ívet. A nővérem már kikérte magát a családból emiatt. nagyon kilátástalan a helyzetünk, nem tudunk hova menni, megszabadulni tőle. Elviselhetetlen amit művel, kaptam mostanában miatta dührohamot, anyukámnak már volt öngyilkossági kísérlete. Teljesen össze vagyok omolva lelkileg és idegileg is és az egész családom is a 2kisebb tesómmal együtt, akik szó szerint születésük óta ezt látják, és sajnos nagyon megmutatkozik ez rajtuk. Tényleg senki se tud segíteni, a rendőrökkel cimborák, a családsegítő is mellette áll, volt már bírósági ügy belőle, el lett ejnye-bejnyézve.. alvászavar, nem tudok tanulni stb stb.

16/l


2013. nov. 16. 18:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

én is a gyámügyet javasolnám... ott biztos segíteni fognak! de itt is érdeklődhetsz hova menj mit tegyél... akár levélben is :)

[link]

2013. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!