Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan gyozzem meg anyat?

Hogyan gyozzem meg anyat?

Figyelt kérdés
Nemreg elkoltoztem otthonrol a baratomhoz.Elszeretnenk menni Londonba a testverehez penzszerzes meg tanulas celjabol. Regebben emlitettem anyanak, de azt kerte hogy meg 1 evet maradjak itthon, vegezzem el az elso evet az egyetemen es utanna ha meg mindig akarok akkor mehetek.Amugy muszaj most mennem bizonyos okokbol. Ti mit tennetek? Mit mondjak neki hogy ne haragudjon ram/ne veszitsem ot el orokre?

2013. nov. 10. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Mik az okok?
2013. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha vagy annyira idős, hogy a pároddal élj külön, akkor csak tessék bejelenteni, hogy ekkor meg ekkor utazol, elszeretnél búcsúzni, x időnként hívlak titeket.
2013. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondd el azt a bizonyos okot!
2013. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Ha egy Anya ezért "eldobja-kitagadja" a gyermekét, azt hagyni is kell.

Azt jó lenne tudni mik azok az okok?!

Mennyi idős vagy?

2013. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
19 eves vagyok es azert mennek el, mert van eselyem ott egy jo egyetemet elvegezni es mellette dolgozni is tudnek.Tehat tanulas es penzszerzes celjabol.
2013. nov. 12. 13:17
 6/8 A kérdező kommentje:
Jah..es azert muszaj most mennem, mert ha meg fel evet varok nagyon keves az eselye, hogy lesz meg eselyem az ingyenes helyre.
2013. nov. 12. 20:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor tűnés! Nem szép dolog önös szándékból visszatartani valakit a sikeres élettől, főleg ilyen fiatalon nem mindenkinek van erre lehetősége! :) én 18 éves korom óta élek külföldön, de ha anyuka azt mondaná hogy fiatal vagy még hozzá, akkor meséld el neki hogy vannak akik (pl én és nem egy ember még) már 16 éves korától saját albérletben élt :) (a hitelességem nálam ellenőrizhető!:) )

Angolt tanulgasd, de csak a szavakat meg egy kis nyelvtant mert tapasztalatból mondom hogy amit Magyarországon nyelvtanításként álcáznak, az egy nagy 000000! Nulla. :) az igazi beszélgetést majd ott tanulod meg, sőt amit tanulsz ott ahová mész, az is nagyon változó lesz! anglia úgymond ,,kantonokra" megyékre van osztva nyelvjárásilag, van hogy az angol nem érti mit mond az angol :) de hamar bele lehet rázódni, kb fél év és már nem fogsz meghökkenve bámulni ha egy 80 éves néni előre akar tessékelni a buszon felszállásnál, merthogy ,,darling" olyan lassan szállok fel hogy addigra megőszülsz. Ha utánam te is olyan lassan szállsz majd fel, akkor nem érek oda a moziba a csajokkal" :)

A csajokat mellesleg láttam amikor leszállt, ha összeadnánk az életkorukat akkor lrhet hogy azt az évet kapnánk, amikor elkezdték használni az angol Wc-t :) sok sikert!


20/N

2013. nov. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel mar probalkoztam. Csak az a baj, hogy olyan dolgokkal jott, hogy nem biztos, hogy az egy jo egyetem, meg nem is ismeri es valami atveres meg ehez hasonlok...oszinten nem tudom mit mondjak neki, mert haragot nem szeretnek. Ugyhogy ha valakinek van valami otlete kerlek irjon. Az eddigi valaszokat is nagyon koszonom!
2013. nov. 13. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!