Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem anyát, most miért...

Nem értem anyát, most miért nem enged el?

Figyelt kérdés

Először is, nem kellenek az olyan kommentek, hogy hű, de korán kezdtem és stb...

Első barátom 15 évesen volt. Akkor (1 hónap együttlét után) viccesen megkérdeztem anyát, hogy a srácnál aludhatok e (19 volt akkor) Erre szinte gondolkozás nélkül rávágta, hogy igen. Persze mondta, hogy vigyázzunk és ilyenek, de csöppet sem gondolkozott el rajta, hogy igen vagy sem. A sráccal másfél évig együtt voltam. Most 17 éves vagyok és 2 hónapja van barátom, aki velem egyidős. Most kérdeztem meg anyát, hogy holnap ott aludhatok e. Erre lehordott, hogy ez nagyon korai és mit képzlek én magamról, hogy 17 évesen 2 hónap után más srácnál alszok. Megemlítettem neki, hogy de hát 15 évesen engedte, erre "nem érdekel mit magyarázol". Ezt most miért? :'D

Oké, nem enged el, túlélem. :D De nem értem ezt a logikát. :D


2013. ápr. 5. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom megbánta, hogy akkor megengedte és most próbál utólag korrigálni.. Vagy szimplán csak nem szimpatikus neki a barátod..
2013. ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Mert nincs is benne logika. Anyád nem következetes. Rájött egy ötperc és most épp nem enged el, jövő hónapban meg el fog. Nincs ebben logika. Huzatos szegény. Ez már a 15 éves történetből látszik.
2013. ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg nem szimpatikus neki a barátod. En is 15 évesen voltam egyutt az elso barátommal fél év járás után. Majd 3 év mulva szakítottunk. A kovetkezo barátomat nem csípte anyám, ezért nem szerette ha nálunk vagy nála alszom.
2013. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy a mostani barátom sokkal szimpatikusabb neki. A másikat tényleg nem kedvelte valami nagyon. De őt igen. És mégse. :D
2013. ápr. 5. 14:37
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Valami történhetett azóta, hogy most nem bízik meg annyira benned. Ne törődj bele, hanem tisztázd vele, mit lát másként. Lehet, hogy te változtál valamiben, esetleg nem előnyödre.
2013. ápr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezt így végiggondolja. Sok függhet attól, hogy milyen kedve van, hogy épp más jár-e az agyában. Az én anyám is ilyen kiszámíthatatlan volt, sose tudtam, hogy épp mikor, mivel lesz baja. Nem túl jó ez. Viszont így próbálkozhatsz pár hét múlva, lehet, hogy akkor simán igent mond. Figyeld meg, hogy mikor van épp jó kedve, és akkor kérdd meg.
2013. ápr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt apuval beszéltem. Szerinte ugyan olyan vagyok mint voltam és nem érti anyát, de nem akarja őt győzködni és meg még 2 hónap után tényleg beletörődöm.
2013. ápr. 5. 14:45
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Anyud bizti klimaxol, vagy megvan neki, majd tedd fel a kérdést, ha jobb a kedve.
2013. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Az én szüleim is ezt csinálták, amikor 17 voltam. Még azt is megszabták, hogy este 7-re érjek haza... Előtte meg azt mondták, hogy azért jó enne, ha 2-re hazaérnék.


Gondolom ez egy ilyen pánik-szerű valami, mert hát lassan 18 leszel, és jogilag felnőtt leszel.

2013. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert korai 17 évesen együtt aludni egy pasival,gondolom már rájött,hogy nem kellett volna 15 évesen nem megengedni mert akkor aztán tényleg korai volt.Ismerkedjetek még miért kell 2 hónap után már felnőttet játszani? Már az is durva,hogy 15 évesen már szexeltél,de ez van te életed úgy rontod el ahogy akarod.Nem értem a mai tiniket azt hiszik pár hónap után ismerik a másikat és egyből a szex és az együtt alvás jön,pedig ezek már majdnem olyan komoly dolgok,mint az összeköltözés,és az eljegyzés.
2013. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!