Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sürgős! Elzavarjam anyát az...

Sürgős! Elzavarjam anyát az ágyamból?

Figyelt kérdés
Arra jöttem haza, hogy a szobámban alszik, az ágyamban. Amennyire érzem, berúgott, és persze nem is fürdött. Baromi pipa vagyok, nincs egy hete hogy itt vagyok, állítólag mennyire örül neki, de még arra sem számíthatok, hogy ha este hazajövök, lefekhetek az ágyamba... Felébresszem? Persze utána ágyneműt kéne húzni meg minden, mert borzasztó büdös van most körülötte...
2013. jún. 7. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most este inkabb aludj mashol...
2013. jún. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Máshol nem tudsz aludni? Nappali?
2013. jún. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Másik ágyon aludnék, reggel elbeszélgetnék vele! Ha nem változna elköltöznék. Menny idős vagy? Apud?
2013. jún. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A nappaliban apa alszik, ott nem tudok. Anya szobája üres, de az is iszonyat büdös. Amellett hogy iszik, nem is nagyon fürdik :S

Átmenetileg vagyok csak itt, mert most nincs munkám, utána tuti költözöm. De lehet, hogy még addig se várok. Ez azért kicsit felbosszantott, nem igaz hogy egy vacak ágyat nem lehet üresen hagyni a kedvemért...

2013. jún. 7. 23:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha büdös van a szobájában szellőztess ki, és aludj ott!
2013. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Apád is iszik?
2013. jún. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Kapd fel és vidd át a saját büdös ágyába.
2013. jún. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mi lett?
2013. jún. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre gondolkozom. De lehet, hogy fogok egy polifoamot és hálózsákot és majd alszom azon... apa nem iszik, de mellette mégsem aludnék.
2013. jún. 8. 00:24
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
fényképezd le anyád, és tedd fel napiszarra
2013. jún. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!