Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok milyen sűrűn jár a...

A párotok milyen sűrűn jár a szüleitekhez?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Jóban vannak, de nem sűrűn. Én kb hetente egyszer odamegyek a kisfiúnkkal, de neki ritkán van kedve velünk tartani. Megértem, mert én sem szeretek az ő szüleihez menni, bár jóban vagyunk teljesen más világban élünk, ezért nincs is közös témánk. Bólogatni meg majd bólogat a kutya.
2013. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mivel mi egy telken lakunk a szüleimmel csak külön épületben így kb minden nap összefutnak, de a párom sokszor benéz ha épp délutános vagy itthon van de én még nem érek haza.

Jól kijönnek egymással, segít a főzésbe mert hétköznap az főz aki épp ráér így nagy mennyiségben megfőz valaki és mindannyian abból eszünk. Hétvégén meg ahogy alakul akkor általában anyám főz és ha épp nincs semmi dolgunk akkor mi is besegítünk. De van amikor a párom csak simán beül a konyhába és beszélgetnek. Sajnos ő nem jön ki jól a szüleivel és neki az én szüleim olyanok mintha a sajátja lenne. Jó nem beszél velük úgy meg nem is viselkedik de gyakorlatilag ő most pótolja be azt amit sajnos tízen éves korában nem tudott megtenni a szüleivel. Ha úgy van segít anyumnak a bevásárlásban mivel neki nincs jogsija, vezetni sem tud, így sokszor a barátnőm viszi el ha nekem épp nincs hozzá kedvem. Meg sok közös programjuk is van, jó engem sem hanyagol el, akkor szerveznek ha nem érek rá, mert vagy dolgozok vagy épp pihennék. Apámmal is jól kijön sokat segít neki a virágok gondozásában mert apámnak is ez az egyik hobbija meg a barátnőm is már régóta akart egy saját virágos kertet abba én is besegítettem meg minden.

Tehát majdnem a testvérem is lehetne, de nem az hanem a párom akit nagyon nagyon szeretek!

Az ő szüleihez is elmegyek mert 2-3 hetente átnézünk oda is 1-1 napra mert ha 1-2 napig vannak együtt akkor elvan az ő szüleivel is, jókat beszélgetnek stb... csak hosszú távon nem tudják elviselni egymást. De én is kijövök velük, apósommal is sokszor segítek neki ha arról van szó, én tanítottam meg villanyt szerelni, meg volt hogy segítettem a favágásban. Meg anyósommal is elvagyok, én is besegítek neki a főzésben, van hogy csak beszélgetünk. Amúgy az ő szülei is nagyon kedvesek amikor 1 hétre mentünk oda "nyaralni" akkor sem volt különösebb gond csak időnként lehetett érezni a feszültséget és éreztem már azt hogy lehet menni kéne, de ezt szerencsére jóvá tették.

2013. nov. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Apukámékhoz soha, anyukámékhoz se nagyon, inkább el szoktunk menni velük havonta - kéthavonta cukrászdába, étterembe. Én lényegesen gyakrabban megyek az ő szüleihez.
2013. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pontosan olyan sűrűn, mint én. Soha.
2013. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

olyan sűrűn, mint én, -2-3 alkalom évente


amúgy kb 5-6 hetente megyünk, (plusz nekem az a 2-3 alkalom,a mi neki mínusz:) mert ő nem ér rá pl)

2013. nov. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi hétvégente át szoktunk menni anyukámékhoz vagy ök jönnek hozzánk!
2013. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amilyen sűrűn én, 3-4x évente, külföldön élünk (az ő országában), így mindig megtervezzük előre mikor megyünk haza és mikor külön nyaralni vagy maradunk csak itthon. De mindig jön velem, neki is kikapcsolódás meg szereti is a családomat és viszont.
2013. nov. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még soha nem volt. Apukámmal és a testvéreimmel találkozott már, ők meglátogattak, de anyukámmal nagyon nem jövök ki, és nem is különösebben érdeklem őt. Kb. havonta-kéthavonta beszélünk telefonon vagy chatelünk és ennyi. Mondjuk amióta együtt vagyunk, én is csak egyszer látogattam meg őket :D
2013. nov. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
változó.Míg fősulira jártunk,kb. 2hetente,ugyanúgy,ahogy én hozzájuk,aztán szomszédok voltunk,így minden nap..Most megint messze lakunk 1-2 hetente találkozunk a szüleinkkel.(vagy ők jönnek,vagy mi megyünk egész hétvégére)
2013. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi a párommal egy városból valók vagyunk, de külföldön élünk. Szóval ha hazalátogatunk, akkor mindketten tiszteletünket tesszük a másik családjánál. Ha nincs idő, akkor csak villámlátogatás és beköszönés formájában. Egyébként évente kb 2-3-szor.


Skype-on gyakrabban találkozunk a családdal.

2013. nov. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!