Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha az apám...

Mit lehet tenni, ha az apám ennyire naiv és hiszékeny?

Figyelt kérdés

Édesapám nem egy buta ember, nála intelligensebbel ritkán találkozni. Ennek ellenére eszméletlenül hiszékeny, bármit be lehet neki adni.

Van egy ismerőse, aki jár egy nőhöz, akinek van valami gépe, amivel ha megvizsgálják, kimutatja a betegségeket meg mit tudom én miket. Már ez elég gyanús, hiszen akkor az orvosok vajon miért nem ilyennel diagnosztizálják a pácienseket?

Kb 1 éve jár oda havonta, ami már benzinköltségben sem kevés (120 km oda vissza), ezen felül pedig minden egyes alkalommal leakasztanak róla 10-20ezer forintot a vizsgálatért és ezen felül mindig rátukmálnak valami gyógyszert, ami szintén nem olcsó, persze attól függően, hogy éppen mit mutat a műszer. Ez alatt az egy év alatt számos betegséget diagnosztizáltak ezáltal nála, magnéziumhiány, cinkhiány, jódhiány, vashiány, k.u.r.v.a.anyjahiány. 1 hónapja azt találták ki, hogy bélférge van, természetesen erre is kapott gyógyszert. Kértük, hogy figyelje a székletét, mivel az látszik, ha távozik a testünkből, de persze semmit sem látott. Ma ismét ment oda, de természetesen most sem találták makulátlannak az egészségét, viszont a mai diagnózis már teljesen kiverte a biztosítékot nálam. Mert mit találtak ki? Pontosabban "mit mutatott a műszer"? Hogy apura rászállt egy lélek...

Kérdése mi volt a nőnek? Nem halt-e meg mostanában férfi családtag. Nos, 1,5 éve halt meg legutóbb hozzátartozónk, nagymamám (apu anyujának) testvére. És most apu erről is meg van győződve, hogy ő az, meg eleve, hogy ez igaz.


Anyukám és én is állandóan mondjuk neki, hogy fejezze már be ezt az egészet, lehúzás az egész! Már azt is mondták ott neki, hogy hagyja el a cukorbetegségére szedett gyógyszert, mert már nincs rá szüksége. Ezt meg is tette, mire a háziorvosa jól le is cseszte. Egyszerűen tehetetlenek vagyunk, nem ér se a szép szó, se a kiabálás, semmi sem! Mit lehet ezzel kezdeni??? Hogyan nyithatnánk fel a szemét???

Ez idegileg is kicsinál minket, az anyagiakról nem is beszélve... kérlek, mondjatok valami hasznosat!


2013. nov. 9. 18:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
rejtet video felvétel se lenne rossz
2013. nov. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Tényleg nem kell butának lenni ahhoz, hogy valakit megvezessenek:

[link]

2013. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy ez az egész úgy néz ki, hogy apunak nagy haverja résztulajdonosa annak a patikának vagy minek, ahol ez a biorezonanciás lóf.a.s.z van. Tehát felnyomni nem tudom/akarom őket. Azon kívül pedig apám hite bennük nem törne meg. Márpedig én valahogyan, valamivel azt szeretném elérni, hogy ő is belássa, hogy ez az egész egy f.a.s.z.s.á.g!!!! Azt kellett volna, hogy a bélférges esetnél elküldeni orvoshoz székletvizsgálatra és ott bizony kiderült volna kerek-perec, hogy van-e neki, vagy sem. De nem volt rá hajlandó, inkább azonnal elkezdte szedni azokat a gyógyszereket, amiket adtak ott neki.
2013. nov. 9. 21:20
 14/14 anonim ***** válasza:
ha résztulajdonos akko rnem őt kéne fejni hanem neki kellene vinnie fejősteheneket neki százalékért
2013. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!