Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Húsvét. Már előre félek....

Húsvét. Már előre félek. Szerintetek ezt hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak és nagy rokonság van. Én fiú vagyok és nekem eléggé kellemetlen locsolkodni menni. Mindig végig kell mennem a rokonságot, de mindig láttam azt hogy úgy vannak vele mintha csak azért mennék hogy kapjak valamit (nagymamánál is), és nekem ez eléggé égő volt. Szóval tavaly előtt meg nem mentem pont emiatt és akkor meg berágtak rám hogy arra se vagyok képes hogy őket húsvétkor meglátogassam. Tavaly mentem, de nem locsolkodtam, kölnit nem is vittem, akkor meg azért rágtak be hogy erre nem vagyok képes. Pedig mikor meg csináltam akkor látszott rajtuk hogy ki nem állhatják. Most akkor csak szimplán utálnak? Mit csináljak? szerintem nem fogok idén menni.
2013. nov. 8. 19:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10-es ez nagyon vicces volt. :D
2013. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
10-es minden elismerésem a tiéd. A problémamegoldó képességed elérte a legmagasabb szintet. Ezzel a megoldással nem csak a locsolkodást, hanem a Húsvétot mint ünnepet be lehet szüntetni végérvényesen. Belefájdult a hasam a nevetésbe.Köszi.
2013. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Köszi 10! Feldobtad a reggelem!


Hol van még a HÚSVÉT?? Előbb a Karácsonyt kéne túlélni...

Minek agyalsz már ezen?? Ráérsz még.

Most vegyél szaloncukrot, és vidd el a nagyinak. Nem érdekel, szereti-e, megkapja, és kész.

Húsvétkor meg menj locsolkodni.

2013. nov. 9. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy tök mindegy mit csinálsz, az nem jó. Tisztára mint a viccben, hogy a nyuszikán van sapka vagy nincs sapka...


Innentől kezdve tojd le az egészet, mert fölösleges az erőfeszítés, hogy a kedvükben járj. Ha nincs kedved ne menj.

Vagy vedd poénra, vigyél valami büdös kölnit, és mézesmázos kedvességgel locsold végig a család nőtagjait. Aztán szedj össze minden pénzt amit adnak, zabálj egy jót mindenkinél, hogy legyen valami jó is neked benne.... Tudod, ha az élet citromot ad, csinálj belőle limonádét. :-)

2013. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ne kölnivel locsolj, hanem szódával. Vagy tiszta vízzel. És keress valami pirostojásos locsolóverset, nem pénzkövetelőset, mert azokat én is marhára rühellem, legszívesebben a képébe vágnám az utcabeli kis suhancoknak az ajtót... nna mindegy.

A pénzt vissza is lehet utasítani.

2013. nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én is tudok egy nagyszerű locsolóverset:


Nagymamámnál jártam

Rinyagépet láttam

El akart hallgatni

Szabad e locsolni?

2013. nov. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
én azt nem értem, hogy ha ez a tetves locsolkodás a fiúknak is szar meg a lányoknak is, akkor miért kell csinálni...
2013. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hányan vannak, akiket meg szoktál locsolni ennek a kényszerlocsolásnak a keretében?

Nagyon sokan ahhoz, hogy mindenkivel beszélj erről egyesével?


Ui.: Már novemberben ettől féltél??:)))

2014. márc. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!