Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az apa az ő által előre...

Ha az apa az ő által előre megbeszélt láthatást nem tartja be? A gyerek meg várja díszmagyarba. Lehet kérni a láthatás megvonását?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 08:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem, nem lehet.
2013. ápr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem lehet.bár az ilyen ostoba ember megérdemelné.a gyermek érzéseivel játszani undoritó.mindenesetre jelezd a gyámügy felé.
2013. ápr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Láthatas megvonását csak komoly indokkal lehet kérni, pl bizonyítható bántalmazás. Következő alkalommal nem kell dísz magyarba öltözni es le kell foglalni otthon a gyereket.
2013. ápr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, ehhez erosebb indok kell..
2013. ápr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Még annyit szeretnék kérdezni, hogy a bíróság megállapította a páros hét szombatján történő láthatást.Tegnap este 9-kor szolt hogy inkább legyen vasárnap, majd ma reggel hogy inkább hétfő.Ha a bíróság által hozott végzés szerint nem tartom be a láthatás lehetőségét akkor tudnak engem megbüntetni, ugye?Mert így aztán mi programot se tudunk csinálni.
2013. ápr. 6. 09:20
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Neked a bírósági ítéletet kell betartani.
2013. ápr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A bírósági ítéletet kell betartani, természetesen szerintem ha lehet akkor rugalmasnak kell lenni valamennyire, hiszen nem gépek vagyunk.

Van olyan helyzet, amikor teljesen megoldható az, hogy más napon találkozzanak.

Mindezt kulturáltan kérve és elintézve.

De valószínűleg ha látnám a gyereket x -szer összeomlani, mert nem jött az apja /anyja a megbeszélt napon ráadásul nem is szólt miatta. akkor én sem lennék toleráns.

2013. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem ha lehetne sem tennél ezzel jót. inkább próbáld ezt kommunikálni vele kedvesen, esetleg humorosan, semmikép sem drámázva, hogy ez csalódást kelt a gyerekben. hogy jó lenne neki a rendszeresség, amire számíthat. ha nem az lenne, hogy vagy jön apu vagy nem az adott napon.


azt kell elérned, hogy ez egy stabil dolog legyen ami biztonságot ad a gyerekednek nem ezt is elvenni tőle.

2013. ápr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ültesd le azt a jó embert,aztán magyarázd el neki ne szórakozzon a gyerekkel.lehet én még a fejébe is húznék valamit
2013. ápr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Okean!Én dehogy szeretném ezt elvenni a gyerektől,én lennék a legboldogabb ember a világon ha foglalkozna vele az apukája,attól függetlenül hogy már közöttünk nem működik a dolog.De pont ez az hogy nem jó a gyereknek a bizonytalanság. 2 éve probálom apukával megbeszélni..
2013. ápr. 6. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!