Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Húsvét. Már előre félek....

Húsvét. Már előre félek. Szerintetek ezt hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak és nagy rokonság van. Én fiú vagyok és nekem eléggé kellemetlen locsolkodni menni. Mindig végig kell mennem a rokonságot, de mindig láttam azt hogy úgy vannak vele mintha csak azért mennék hogy kapjak valamit (nagymamánál is), és nekem ez eléggé égő volt. Szóval tavaly előtt meg nem mentem pont emiatt és akkor meg berágtak rám hogy arra se vagyok képes hogy őket húsvétkor meglátogassam. Tavaly mentem, de nem locsolkodtam, kölnit nem is vittem, akkor meg azért rágtak be hogy erre nem vagyok képes. Pedig mikor meg csináltam akkor látszott rajtuk hogy ki nem állhatják. Most akkor csak szimplán utálnak? Mit csináljak? szerintem nem fogok idén menni.
2013. nov. 8. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

mész...


amit piros tojáson, és csokitojáson felül kapsz, azt visszautasítod...ha erősködnek, akkor a végén az asztalon" felejted"



Csak húsvét számít? Karácsony és egyéb ünnepek nem?


korod?

2013. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Maradj otthon. Vagy locsold meg azokat a csajokat akiket kedvelsz.
2013. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Menj hozzájuk karácsonykor és locsold meg őket.
2013. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamat olvasnám. Nekem is ugyanilyen rinyagépek a nagyszüleim. Ha segítek, azt 5 perc alatt elfelejtik, viszont ha egyszer nem megyek fel segíteni a házimunkában, akkor azt hallgathatom egy évig. Ráadásul nekem minden héten egyszer mennem kéne. Elméletileg. De lehet, hogy így már nem lesz kedvem. Amúgy meg azt az egy húsvétot ki lehet bírni.
2013. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudok is neked egy karácsonyi locsolóverset:

Nagymamánál jártam

karácsonyfát láttam

fel akart gyulladni

szabad-e locsolni??

2013. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak csokit fogadj el, semmi mást ne. Akkor nem mondhatják, hogy csak azért mész, hogy kapj valamit.

De menj, és locsold meg őket, ha ennyire várják.:)) Valami jó büdi pacsulit vigyél. :D

2013. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Mondd majd, hogy beteg vagy, állásinterjúra mész, barátnődhöz mész egy hétre, külföldre mész, elutazol az iskolával stb. a hazugság mindig célra vezet!
2013. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Élelmes ember hazudik, az őszinte szív :D
2013. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

jókat nevetek a válaszokon xD


Nálam is volt sok gond annak idején a locsolkodással, jól emlékszem...


Menj el, ha pénzt akarnak adni, ne fogadd el. Vagy fogadd el, és ne foglalkozz velük. Azt nem hiszem el hogy amikor mindenki locsolkodni jár, akkor majd ők kiakadnak hogy te odamész, még ha azt is gondolják hogy csak a pénzért, vagy hogy bármit adjanak. De ha úgy viselkedsz, akkor azt fogják hinni. Olyan ne legyen hog nem locsolkodsz, mert abból csak még több rossz lesz.

2013. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha a következő Húsvétkor beállítasz minden rokonhoz piától tacsakosan, összehugyozott gatyában és ajtónyitáskor az lesz az első kérdésed, hogy "szabad-e hol az ötezres?" - majd rögtön a szeme közé fújsz egyet, ezután elvágódsz horkolva a kövön, majd fingasz egy hangosat akkor garantálom neked, hogy többet az életbe nem kell menned sehova locsolkodni. Még esetleg azzal tudnám kiegészíteni, hogy a Húsvét letelte után minden rokonlátogatás alkalmával mosolyogva emlegesd fel, hogy jajj de jó volt ez a húsvét, alig várod már a jövőévit.
2013. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!