Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebbe belemegy Anya?

Szerintetek ebbe belemegy Anya?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anya nagyon szeretné, ha elmennék és megpróbálnám a Cambridge Angol felsőfokú nyelvvizsgát. Ez már jó ideje téma nálunk, de nem vagyok biztos a tudásomban..így nem mentem el egy fél éve és mondtam, hogy nem is akarok..ám arra gondoltam, ha különtanárhoz járhatnék, akkor márciusban elmennék és megpróbálnám.

Anyagilag nem állunk valami jól. Igaz semmi hitelünk nincsen, mindent megkapok, amit szeretnék..de azért egy különtanár nem a legolcsóbb dolog 4 hónapra.


Mit gondoltok erről?


2013. nov. 7. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz ?
2013. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy először középszintűt tegyél, és ha az megvan, akkor próbáld meg az emeltet. Sok sikert!! :)
2013. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A középszintű már bőven meglenne, felesleges lenne arra pénzt kidobni. Nem beszélve arról, hogy megkapom, ha emelt szinten érettségizek angolul. Bár az igaz, hogy ha még két tárgyból angolul érettségizek, akkor a felsőfok is megvan. (és biztos, hogy két tárgyból még angolul fogok érettségizni)
2013. nov. 7. 17:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg magadban felkészülni.. ;) Tuti van a Cambridge-hez mintafeladat a neten megoldással, oldj meg egyet, vesd össze a sajátoddal, és nézd meg, hogy meglenne-e. Sok sikert!
2013. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már rengeteg feladatsort megoldottam..
2013. nov. 7. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha jól oldottad meg őket a neten akkor cselekedj anyukád akarata szerint s bízz a tudásodban! Ha ügyes vagy és nem szorulsz felkészítésre akkor nem megy bele. e ha vannak homályos részek akkor talán.
2013. nov. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan felkészülhetsz egyedül.

Ezek szerin az erős középfok már meg van.


Rengeteg mintafeladat van a neten. A nyelvtan menjen jól, és sok beszéd központú feladatot oldj meg. Arra is rengeteg példa van.


Én a középfokút mindenféle tanári segítség nélkül tettem le, suliban sem azt tanultunk, és bőven, nagyon nagyon lazán mentem át.

2013. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!