Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnám kikérni a halotti...

Hol tudnám kikérni a halotti anyakönyvi kivonatot?

Figyelt kérdés
Édesanyám 2004-ben elhunyt. Már kiskorom óta nem élt velünk együtt. 2006-ban az akkori élettársa elküldte nekünk a halotti anyakönyvi kivonatot, de sajnos elvesztettem és szükségem lenne rá. Ha jól tudom Magyarhomorogon hunyt el, de sajnos ez a település nagyon messze van az én lakhelyemtől és nem tudok oda elutazni. Honnan tudnám kikérni újra a halotti anyakönyvi kivonatot vagy annak a másolatát?

2013. nov. 4. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Tudomásom szerint, bármelyik önkormányzatnál elintézhető,hogy ki kérjed az anyakönyvi kivonatott (halotti). A saját lakóhelyeden lévő önkormányzatnál intézd az ügyedet.
2013. nov. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Budapesten is bárhol?
2013. nov. 5. 12:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármelyik okmányirodán.
2013. nov. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!