Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Folytatás lentebb! fontos.

Figyelt kérdés

Majdnem 2 éve vagyok az élettársammal együtt.Régebben sok gondunk volt,és ezekből viták,amik oda vezettek,hogy flörtölgetett a neten..egyszer mikor olyan 1 éve voltunk együtt mondtam neki hogy elbizonytalanodtam és nem tudom hogy a volt pasimat szeretem e még...és akkor azt mondtam hogy szeretem és a mostani barátommal maradtam.meg mikor összejöttünk,akkor mondtam neki ,hogy még érzek a srác iránt és,hogy ha hívna,lehet visszamennék...

nah a lényeg az,hogy most ma találkoztam a volt pasimmal, a szüleimnél futottunk össze...és bunkón beszólt..de már nem tdom,hogy mit..és én hülye fejjel elmondtam a barátomnnak...ésmondtam neki azt is,hogy nem szarul esett hogy sok mindent köszönhet nekem a volt paim,és most ilyen bunkó...azt is mondtam neki,hogy félre ne értse,nem érzek iránta már semmit...csak ki tudja hogy akkor kinek mit mondd rólam...a barátom,csak hallgatott.nem mondott rá semmit...most meg félek,mert mint az elején mondtam a vitás időszakot 3 hete zártuk le.azóta minden oké,és most félek,hogy mit gondolhat azok alapján,amit elmondtam...szerintetek?számíthatok arra,hogy valami rosszra gondol???gyors és részletes válaszokat kérek..hamar válaszolok.


2009. nov. 15. 21:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
én már nem azon agyalok,amit a srác mondott rólam,hanem hogy a barátom mit fog gondoni,arról amit mondtam neki,mert szeretem éls nem akarom,hogy ez a kapcsolatunk rovására menjen.éreztetni akarom vele,hogy nekem csak ő kell,de valahogy úgy hogy az ne legyen túl nyálas..
2009. nov. 15. 21:48
 12/12 anonim ***** válasza:

Atyaég!!! Te hány éves vagy? Te a telefonon és az interneten ülsz egész nap? Tudod mi a te bajod? Ráérsz? Gondolkodsz és kombinálsz össze mindenfélét. Jöjj tisztába először magaddal és ne fáraszd a pasid ezzel, mert biztos már nagyon unja. Tiszta dedó. Foglald el magad, főzz neki valami finomat és ne hozd fel a pasidnak ezt a témát. Inkább a barátnőddel beszélj ezekről a dolgokról. Pasikat nagyon tudja idegesíteni, ha a jelenlegi barátnőjük arról beszél, mit beszélt a volt pasijával, hogy nézett, milyen arcot vágott.

Nem kell mindent kivesézni, mert nagyon fárasztó. Én is nő vagyok de ez nagyon idegesítő, nem lennék a barátnőd az tuti.Ilyen hülyeségekről beszélni. Amúgy meg mit érdekel mit gondol rólad a volt pasid? Le van sz..va, mit foglalkozol vele. Törődj inkább a mostani pasiddal, nehogy Ő is EX legyen. Üdv:

2009. nov. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!