Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Folytatás lentebb! fontos.

Figyelt kérdés

Majdnem 2 éve vagyok az élettársammal együtt.Régebben sok gondunk volt,és ezekből viták,amik oda vezettek,hogy flörtölgetett a neten..egyszer mikor olyan 1 éve voltunk együtt mondtam neki hogy elbizonytalanodtam és nem tudom hogy a volt pasimat szeretem e még...és akkor azt mondtam hogy szeretem és a mostani barátommal maradtam.meg mikor összejöttünk,akkor mondtam neki ,hogy még érzek a srác iránt és,hogy ha hívna,lehet visszamennék...

nah a lényeg az,hogy most ma találkoztam a volt pasimmal, a szüleimnél futottunk össze...és bunkón beszólt..de már nem tdom,hogy mit..és én hülye fejjel elmondtam a barátomnnak...ésmondtam neki azt is,hogy nem szarul esett hogy sok mindent köszönhet nekem a volt paim,és most ilyen bunkó...azt is mondtam neki,hogy félre ne értse,nem érzek iránta már semmit...csak ki tudja hogy akkor kinek mit mondd rólam...a barátom,csak hallgatott.nem mondott rá semmit...most meg félek,mert mint az elején mondtam a vitás időszakot 3 hete zártuk le.azóta minden oké,és most félek,hogy mit gondolhat azok alapján,amit elmondtam...szerintetek?számíthatok arra,hogy valami rosszra gondol???gyors és részletes válaszokat kérek..hamar válaszolok.


2009. nov. 15. 21:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
vagy esetleg,ha valamilyen gyanut vagy valami hülye gondolatot keltettem benne,akkor mit csinááljak,hogy eloszlassam?most 2 hétig lesz oda egyfolytában...mert távmunkába dolgozik...én meg most a szüleimnél leszek 2 hétig,mert a mamim műtötték..
2009. nov. 15. 21:25
 2/12 anonim ***** válasza:

Azok után, hogy azt mondtad, hogy simán visszamennél a volt barátodhoz szerinted mit gondol???

Tényleg ilyen hülye vagy?

2009. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
azt még régen mondtam,2 éve,mikor még nem jártunk.
2009. nov. 15. 21:29
 4/12 anonim ***** válasza:

Jah, bocsánat, kicsit összekavarodtam akkor, elnézést.

Hát, szerintem sokban függ, hogy mit gondol a párod attól is, hogy hogyan beszéltél neki a volt párodról. Ha nem adtál olyan jeleket mintha még éreznél iránta valami pozitívat akkor szerintem nem kéne aggódnod.

2009. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

hát tök lehangoltan mondtam,mert engem mindig is érdekelt hogy másik mit gondolnak rólam...

de remélme ebből nem vont le semmit,meg egyből mondtam is neki,hogy engem már nem érdekel a pasi,meg régebben említettem,hogy már barátnnője van a srácnak,bár erre nem tudom,hogy emlékszik-e.

mit csináljak?hozzam fel ezt a témát m,ég és mondjam azt neki,hogy már nem idegesít hiogy beszólt,mert már nem itt lakom és leszarom,mhogy mások mit gondolnak rólam?jó öütletÁ?vagy inkább ne boljgassam már ezt a témát.

mondjuk ahogy őtismerem,nálajobb minden kételyt eloszlatni,de azt sem akarom,hogy azt higyje,hogyl9ovaglokezen a témán.

2009. nov. 15. 21:39
 6/12 A kérdező kommentje:
nemsokára hívni fog.
2009. nov. 15. 21:39
 7/12 anonim ***** válasza:
ne agyalj azon, hogy a másik mit gondol, ezek a gondolatok tieid és nem a pasidé. ha tudni szeretnéd, hogy mit gondol, akkor kérdezd meg tőle.
2009. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne minket kérdezz, hanem a párodat!
2009. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 21:39


ha meg lesz.arod, hogy más mit gondol rólad, akkor minek agyalsz?

2009. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

most mondtam neki ami az előbb írtam,hogy nem foglalkozok másokkal,hogy mit mondanak,mert már úgy sem itt lakom...erre azvolt a válasza,hogy mostegész héten ez lesz a téma?monmdtam neki,hogy nem,és hogy már én is lezártam...

jah,meg még mondtam neki az ez előtti telefonhívásnál,hogy ugyan az megy,mait az ő volt csaja is csinált nekünk nemség,hogy leállt mocskolni a barátom...nah szerintetek ezek alapján akkor megnyugodhatok?

2009. nov. 15. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!