Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volna e olyan ok ami miatt...

Volna e olyan ok ami miatt megtagadnád anyádat? Pl ha kirabolna stb börtönve juttatnád?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Nem tagadnám meg soha semmiért,mindig bevallanám,hogy ő az anyám.De ha letérne ennyire durva szinten a helyes útról,akkor nem állnék jót magamért,helyre tenném!

De ennyire szerintem senkinek az anyja se beteg.

2013. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen dolgokért nem tudnám börtönbe juttatni, sem kitagadni.Nagyon nagy dolog kellene ahhoz, hogy kitagadjam.
2013. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Ilyen agyament példát!

Ha anyámat valaki más börtönbe juttatná, mindent megtennék azért, hogy kihozzam onnan.

Tényleg van, akinek a vadidegen emberek által írott törvények fontosabbak a családjánál?

2013. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos bármely nehézelképzelni a normális embereknek nekem olyan anyám van aki engem kisemmizett meglopott kirabolt kifosztott stb
2013. nov. 4. 21:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tagadom ki. De megvetem. Nyomós okom van rá, igaz nem embert ölt, de durván tönkre tette a gyerekkorom, egy lelki nyomorékot csinált belőlem, és a testvéreimböl. Ő szült a világra, de csak ez a pozitiv a kapcsolatunkat. A többi csak negativ. Órákig panaszkodhatnék de nem teszem
2013. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azon kivül, hogy felnevelt és egyáltalán nem foglalkozott velem, megalázott, mégsem tudnám kitagadni.

Ö ilyen, igy fogadom el,most mit csinálhatnék.

2013. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kései Sirató ***** válasza:
Ha intézetbe adott volna, akkor megtagadnám, de más okot nem nagyon tudok, amiért ezt tenném. Nehéz elképzelni, mert az énanyukám rendes és jó fej.
2013. nov. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ha elkövetne valami akkot nem hallgatnám el. A bűn az bűn, mindegy. hogy ki követi el, nem is értem miért mentesülne a büntetés alól csak mert az anyám. Bár lehet csak nekem van ilyen elferdült igazságérzetem. Tagadni nem tagadnám meg, nem szégyellem, hogy az anyám, hisz ő egy különálló ember, nem határoz meg engem. De úgy is viselkednék vele ahogy megérdmeli, ha rossz lenne velem, én sem lennék jó vele.
2013. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, én az anyámról nem tudok semmit, pár hónaposan otthagyott a rokonoknál és végleg eltűnt.

Nem nevezném az anyámnak és nem érdekel, él-e még egyáltalán.

2013. nov. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!