Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelent?...

Szerintetek ez mit jelent? Mit gondolt, amikor ezt mondta?

Figyelt kérdés
A férjemmel a TV-t néztük és leadták a Calzedonia reklámot, amiben az új push up-os leggingseket reklámozzák, mondtam, hogy én is szeretnék egy ilyen nadrágot, erre ő azt mondta, hogy azoknak a nőknek akikkel ezeket reklámoztatják alapból nagyon jó fenekük van. Szerintetek ez mit jelentett?
2013. okt. 31. 00:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
ez olyan, mint amikor egy tökéletes alakú nővel adnak el egy fogyi gépet. Nem mutatnak előtte-utána képeket. Na ennyi. Van egy jó fenekű nő, akinek nem is kell push up harisnya, de azért ráadják, mert az milyen jó.... kb. ennyit jelent.
2013. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy nadrág, mert nem akartam szóismétlést, és soronként ötvenszer beírni, hogy leggings, hiába oktatnak ki sokan, tudom, hogy mi a különbség. Azoknak, akik leírták, hogy csak megd ugni akarta a modelleket és, arra gondolt, hogy nekem nem jó a fenekem, köszönöm szépen, megerősítették az önbizalomhiányomat és elérték amit akartak, most már minden meggyőződésem, hogy tényleg erre gondolt, biztos jobb nektek ettől. Egyébként a fenekem nagyon jó, rendszeresen járok edzeni, úgyhogy kösz a tanácsot a guggolásokhoz, felesleges volt. A normális válaszolóknak nagyon köszönöm, valószínűleg a férjem tényleg semmi rosszra nem gondolt, már mindegy.
2013. okt. 31. 14:18
 23/24 A kérdező kommentje:
Egy választ nem is láttam, nem akarom takargatni a fenekemet. Egyébként fenekem van, nem seggem, és egyáltalán nem nagy, nem is értem ezt honnan gondolod, ha nagy lenne nyilván nem még push up-olni akarnám, és a push up nem tudom hol egyenlő a takargatással, nem sok logika van ebben. De köszi a választ.
2013. okt. 31. 14:21
 24/24 anonim ***** válasza:
Úristen kérdező, nem tudom hogy bírja még melletted ez az ember :D
2013. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!