Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelent?...

Szerintetek ez mit jelent? Mit gondolt, amikor ezt mondta?

Figyelt kérdés
A férjemmel a TV-t néztük és leadták a Calzedonia reklámot, amiben az új push up-os leggingseket reklámozzák, mondtam, hogy én is szeretnék egy ilyen nadrágot, erre ő azt mondta, hogy azoknak a nőknek akikkel ezeket reklámoztatják alapból nagyon jó fenekük van. Szerintetek ez mit jelentett?
2013. okt. 31. 00:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem sem téged kritizált, hanem azt akarta ezzel mondani, hogy a reklám egy baromság, mert nem a cucctól lesz ilyen a fenekük, hanem alapból ilyen, és nem érdemes bedölni az ilyen alakformáló dolgoknak.
2013. okt. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
50%
Arra gondolt, hogy megdöngetné a Calzedóniás modelleket.
2013. okt. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
71%
2013. okt. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
29%

ÓÓÓÓÓÓÓÓ micsoda gondolatok.. Mégis mit gondolhatott?? Szerinted?? 2 lehetőség van.

1. Arra gondolt hogy jó seggük van a reklámban a csajoknak

2. Arra gondolt, hogy neked nagy segged lesz a nadrágban


Egy kis tudás:

[link]

2013. okt. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
42%

"azoknak a nőknek akikkel ezeket reklámoztatják alapból nagyon jó fenekük van"


A hangsúly az AZOKNAK A NŐKNEK-en van. Tehát neked nincs jó feneked, ezért az isten pénze sem lenne elég, hiába vennél ilyen seggformázó csodarucikat, felesleges, rajtad az már nem segít, ellenben napi 100-100 guggolás-kitörést ingyen elvégezhetnél és így pár hét után a te feneked is formás lenne. Problem solved.

2013. okt. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

"#6 "ami úgy néz ki mint a kacsa és úgy csinál mint a kacsa, az A kacsa"

Polemizálnék a hatossal -egy kis szünetet iktatva be a segg-harisnya kérdés elmés vitájába-

mert ami úgy néz ki mint a kacsa és úgy csinál mint a kacsa nem biztos, hogy A kacsa.

A kacsa kizárólag A kacsával azonos. Az=Az

2013. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolt, hogy felesleges erre költeni, mert azok, akikkel reklámozzák, eleve jó fenékkel rendelkeznek, nem a nadrág csinál nekik menő hátsót. A hasleszorítós bugyit se olyanon reklámozzák, akine van mit leszorítani, hiszen egy olyan husin már bugyogna a háj mindenfelől a bugyi széleinél, az meg hogy nézne már ki...Meg, mint amikor a katalógusban látom a szempillaspirált, amit hatalmas dús szempillával rendelkező nők mutatnak be...közelebbről meg megnézve látszik a felragasztott műszempilla...Szóval ne csodálkozzak, azon, hogy nekem miért nem lesz kefe sűrűségű pillazuhatagom, ha magamra kenem..


nem mondott ezzel neked semmi rosszat, csak azt, hogy ne dőlj be annak a hülyeségnek..

2013. okt. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
70%

Arra, hogy ezek a leggingsek (nem nadrágok!) semmire sem jók. És milyen igaza volt.


Ha nagy a segged, inkább tornázz, ne takargatni próbáld.

2013. okt. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet, hogy ki fogtok röhögni, de én is utálom hallani, mikor a pasim másik nőt dicsér. Tisztában vagyok vele, hogy nem én vagyok a legszebb a világon, de ne nekem magasztaljon másokat, és nyomja a pofámba, pl. hogy "azoknak a csajoknak jó seggük van". Ki a f..szt érdekel? Én sem vergődök, hogy Brad Pitt milyen szexi az XY c. filmben. Nem szembesítem a hiányosságaival, hogy mással példázok. Ennyi.
2013. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
46%

Igen, és a melltartók sem működnek. Minek hordjuk őket?


Próbáltátok már a harisnyát, vagy csak elképzelitek, hogy milyen?

2013. okt. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!