Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelent?...

Szerintetek ez mit jelent? Mit gondolt, amikor ezt mondta?

Figyelt kérdés
A férjemmel a TV-t néztük és leadták a Calzedonia reklámot, amiben az új push up-os leggingseket reklámozzák, mondtam, hogy én is szeretnék egy ilyen nadrágot, erre ő azt mondta, hogy azoknak a nőknek akikkel ezeket reklámoztatják alapból nagyon jó fenekük van. Szerintetek ez mit jelentett?
2013. okt. 31. 00:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmit,csak azt: hogy azoknak a nőknek akikkel ezeket reklámoztatják alapból nagyon jó fenekük van. És hogy neked nem akar venni, mert kevés a pénz.
2013. okt. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Finomított verziója ennek: "Drágám,ne vegyél ilyen vackot mert sz*rt sem ér!"
2013. okt. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Igen, a férjem is ezt mondta, hogy ezzel azt akarta mondani, hogy nem ettől a nadrágtól lesz jó a fenekük, hanem alapból jó és a nadrág felesleges, nem pedig azt, hogy nekem nem jó a fenekem, de én így értelmeztem.
2013. okt. 31. 00:41
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Úristen ............... Most mit kell ezen kombinálni, vagy mit kell ezen félreérteni? Miért elvárás, hogy egy ilyen után belemarkoljon a fenekedbe, hogy milyen formás?! Mondta is a konkrét verziót, hogy igazából mire gondolt. Te is teljesen egyetértesz vele. Ha pedig nem udvarol eleget, akkor azt mondd neki ...
2013. okt. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Akkor félreértettem, most megkérdeztem, hogy más, hogy értette volna, felfogtam az első két válaszból, hogy mások érettebben gondolkodnak és nem értették volna azt, amit én, ennyi. Azt meg nem várom, hogy belemarkoljon bármimbe, mert utálom.
2013. okt. 31. 00:46
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Ha meg mindenáron félre akarod érteni, akkor majd jóóól összeveszel vele....Ne csinálj a bolhából elefántot. Fogadd el, hogy "ami úgy néz ki mint a kacsa és úgy csinál mint a kacsa, az A kacsa".
2013. okt. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%

Ne variálj. Ez annyit jelent, amit én is gondolok. A push up-os csoda csak azon segít, akin igazából nem is kell. 10 kiló hájat nem fog eltüntetni.


Az én férje, kapásból kiröhögött volna, és megkérdezte volna, hogy az 52 kilóm mely részét akarom eltüntetni, mert inkább növelni kéne :D


Ne keress mélyebb értelmet. Nem feléd volt kritika, dicséret, semmi, csak egy vélemény a reklámról.

2013. okt. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
20%
Ilyen harisnya régebben is volt, csak most kezdték reklámozni. Egyébként jóféle, a seggrészénél olyan a varrás, hogy tényleg formáz. Csak a magyar mentalitás mondatja velünk, hogy minden felesleges, meg minden átverés.
2013. okt. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem rkatál fel a fenekedről egy képet és mi eldöntenénk, mit is gondolt.
2013. okt. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
53%
Gyáá! Olyan vagy mint egy 13 éves kislány ha ilyeneken agyalsz hogy ezt miért mondta. Örülj hogy nincs gond a kapcsolatotokban, habár te ezek szerint kreálsz veszekedéseket ilyen sz..r dolgokból.
2013. okt. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!