Van itt rendör?

Figyelt kérdés
A férjem rendör, de az utóbbi idöben arra gyanakszom hogy van valakije. Elmegy 12 órázni, és tegnap este hívtam, mondta már fél 5-kor hogy nem jön haza, maradnia kell reggelig! Nem ez az elsö eset hogy ez van, és meg is változott. Egyenlöre nem akarok veszekedni vele, ha van itt rendör, vagy akinek a társa rendör, az megmondaná nekem hogy van olyam hogy 12 órás szolgálatból 24 lesz?
2013. okt. 29. 07:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nincs rendőr a családban, vagyis volt, de csak a régi rendszerben, jó rég. Viszont hallottam valakitől, hogy az a munka kikészíti az embereket, ami ott van. Nagyon stresszes. Lehet, hogy ezzel van összefüggésben.
2013. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
10-es válaszoló, mobilról vagyok és nincsen hosszú ö. Köszönök szépen minden választ, rendesek vagytok. Köszönöm.
2013. okt. 29. 11:49
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem nyomszakértő. Néha előfordul, hogy valami miatt egy kicsit tovább marad bent (pár órával), mert pl. pont a műszakja vége felé történt valami, és akkor már ő veszi fel az egészet, de ez ritkán van, és sose tudja előre.
2013. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
34%
De olyan soha sincs, hogy 24 órát kell bent lennie!
2013. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
73%

Én rendőr vagyok...

Szerintem nem csal meg. Ha ügyelek és letelik az idő van hogy még órákig nem tudok elszabadulni. A férjem szerencsére megbízik bennem. :)

2013. okt. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!