Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék megszabadulni tőle?

Hogy tudnék megszabadulni tőle?

Figyelt kérdés

Bocsánat, kicsit hosszú lesz...

Sajnos én is azok közé tartozom, akiknek gondjuk van a párjuk exével. Gyakran olvashatni itt is hasonló eseteket. Nálunk is sajnos az exes történetek meghaladták az egészséges szintet. Egy idő után már szinte hányingerem volt tőle, ha meghallottam csak a nevét is. Nem vette be a gyomrom, hogy mit kell vele ennyit foglalkozni. Pl. a párom olyanokkal jött haza: "ma egy ismerősöm mesélte, hogy az exem az új pasijával vállalkozást nyitottak, és a csaj magára vette fel az összes kölcsönt, nem is kicsit. Mennyire buta, én nem erre tanítottam!"

Aztán 2 hét múlva: "úgy hallottam, hogy nem megy a vállalkozás, nem vásárol senki, nem tudják fizetni még a bérletet sem, szegény jól meg fogja szívni azt a kölcsönt."

Ez ment hétről hétre. Aztán a szülei egyszer előttem rákérdeztek, hogy mi újság az exel. Meglepődtem, hogy még velük is megtárgyalja (hiszen csak 2 évig jártak). Akkor sokalltam be, mikor egyszer csak beállított a csaj tesója hozzánk, majd kiderült, hogy a párom tőle kapja a naprakész infókat. Ok, hogy haverok, de ez már azért túlzás, hogy erről szóljon az én életem is, hogy mit csinál az ex. Megbeszéltük. Megkértem ne velem, és ne előttem emlegesse, engem nem érdekel, és már bosszant nagyon, mert olyan, mintha hárman lennénk a kapcsolatban. Le is állt a dolog. Azt hittem meg is szűnt. Majd nemrég újra kezdődött. Párom az apjával arról beszéltek, hogy az ex pincér az egyik vendéglátóban. Akkor már nem csináltam belőle vitát, egyszerűen és határozottan megkérdeztem, hogy "ennek sosem lesz vége?" Pár héttel később a párom egyik ismerőse telefonált munka ügyben és megkérte találkozzanak ABBAN a vendéglátói egységben. Míg elvolt, befutottak a párom szülei, felhívtam, hogy megkérdezzem, hogy mikor jön haza, meg -e várják a szülei, mert ha nem jön, akkor lassan indulnak haza. Mikor megérkezett a párom, egyből nekem jött azzal, hogy "tudom, hogy azért hívtál, mert tudod, hogy ott dolgozik az ex, de amúgy megnyugodhatsz, mert már nincs ott, már kidobták". Ledöbbentem, hiszen a szülei megvárták, nálunk voltak, mikor megérkezett, és azon is csodálkoztam, hogy milyen informált az exével kapcsolatban. Nem hisztiztem, abba már belefáradtam, csak megkérdeztem, hogy honnét tudja, kinél érdeklődött. Azt válaszolta, hogy nem is kell kérdezni, vannak barátai, akikkel ha találkozik, maguktól mondják neki. Hiszek neki. Bízom benne. De már tényleg a tö*öm tele van az exel. Arról nem is szólva, hogy még a villanyszerelő ismerősünk is azzal jött, hogy volt nála az ex, a páromra hivatkozott, hogy megcsinálhatná neki olcsóbban a munkát.

Hogy tudnék megszabadulni tőle?



2013. okt. 28. 18:45
 1/5 acelsziv ***** válasza:
100%
Szimplán dobd ki... mármint a párodat. Ő még egyáltalán nem lépett túl az exén.
2013. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég sajátos történet.


Mindenesetre kétségtelen, hogy a párodnak nagyon foglalkoztatja a fantáziáját az exe.


Ha nem így lenne, a "közvetítőknek+ sem jutna eszébe tudósítani őt.


Ez tény.


Nekem nem tetszik a dolog...

2013. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lapàt. Ahol az ex jelen van, nincs nyugalom. tapasztalat. és rossz làtni, hogy egyre több ilyen eset van...
2013. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele erről, hogy mit gondolok, mit érzek. Arról is, hogy szakitsunk, mert látom, hogy a múltban él. Azzal érvel, hogy ő nemtalalkozgat vele, nem hívja, mert engem szeret, nem érdekli a csaj mint nő, csak mint bármely más ismerős, akiről beszélünk. Szerinte én többet látok a dologba, mint ami, és semmi okom féltékenykedni.
2013. okt. 28. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól látod a dolgokat, hiába mondja hogy többet látsz bele, mint kéne. Még nincs túl rajta, veled azért van, mert nem lehet a másikkal, és nem akar egyedül lenni. Én otthagynám.
2013. okt. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!