Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet tőle megszabadulni?...

Hogy lehet tőle megszabadulni? Anyám faszija

Figyelt kérdés

4éve vannak együtt,régebben nagyon sokat veszekedtek,sokszor bántotta is. Aztán ma délelőtt beszélgettem anyával,és kijött belőle minden. Azt mondta,hogy elege van ebből az életből,már rég nem szereti,és hogy meg akar tőle szabadulni,de hogy fél,hogyha ezt így előadja,akkor neki esik.

Meg is értem,mert régen volt,hogy úgy megverte hogy fölrepedt a szája. Amikor összevesztek,akkor mindig menekültünk előle,nem egyszer volt,hogy anya barátnőinél aludtunk...

Azt mondta,hogy az lenne a legjobb,hogyha elköltöznénk innen,és itthagynánk mindent,mert hogy ettől nem lehet soha megszabadulni,de ide köt minden,ide járok gimibe,itt vannak a barátaim,a nagyszüleim,apa,meg mindenki akit szeretek,és nem tudnék itthagyni mindent,és elköltözni:(

Most mit csináljunk??:( Légyszi segtísetek!!:'((


15L


2012. nov. 25. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak anyukád tud lépni. Ha neki jó ez a helyzet, akkor te semmit sem tehetsz.
2012. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szia!megértelek,én 9 éves korom óta ilyen helyzetben vagyok,egy alkesz,agresszív emberrel élek egy fedél alatt,anya nem akarja elhagyni,esetleg koleszba nem tudnál menni?
2012. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Te akkor még csak 11 éves voltál. Szeretem az ilyen felelősségteljes anyukákat. Persze, mindenki léphet kakiba, de 4 évig???

Nincsenek rokonaitok? És ott férfi? Aki segítene helyretenni Nagyságos urat?

És akinek a jelenlétében közölhetné anyukád a döntését?

2012. nov. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A családi helyzetre hivatkozva kérheti anyukád részedre a kollégiumot onnan haza akár apukádhoz is mehetsz. Anyukád pedig ha elhatározta magát cuccoljon össze és menjen el egy anya otthonba segítséget kérni ott megmondják hol kaphat menedéket.. szállást és jogi segítséget,ohgy szabadulhasson
2012. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

koleszba nem mehetek meg nem is akarom magára hagyni anyát.

amúgy nincsen senki,akire számíthatnánk ez ügyben,anyának van egy bátyja,de nagyon rossz a kapcsolatuk,nem is nagyon beszélnek. apát meg jobb ha nem keverem bele ebbe az egészbe

2012. nov. 25. 13:42
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig úgy tűnik apukád az egyetlen, aki segíthetne akkor.

Ne hagyjátok, hogy még rosszabb legyen a helyzet!

2012. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!